Na co se muží vymlouvají, když nechtějí sex


Zdá se to být divné, ale i my muži máme chvíle, kdy na sex není chuť. Nejvtipnější na tom celém je to, jakým způsobem své "nechutenství" odůvodníme. Prostě jsme originální. Čtěte dál!

Výmluvy v procentech

I muži umí říci NE. Ona je nadržená, my nemáme chuť. No a co? Vždyť jsme přece unavení z práce (53%), s tím máme spojené i nějaké ty stresy (41%). Taky prostě nemusíme mít náladu (31%) a nebo se zrovna chceme dívat na sport (23%). Někdy jsou ženy natolik otravné, že musíme raději předstírat spánek (20%)

Únava

Prý jedna z nejčastějších výmluv. Ale kdo dnes není unavený, že? Pravdou je, proč bychom se měli namáhat. Pokud má přítelkyně chuť na nějaké to skotačení, nechte jí, ať se činí. Třeba to pro vás bude nakonec ten nejlepší relax a možnost, jak tzv. vypnout a nechat se hýčkat, hladit......a však víte.

Hygiena

Přesněji řečeno, že muž není osprchovaný. Myslíte si, že kvůli tomuhle bude nadržená "roštěnka" čekat 5 minut, než se osprchujete? To vše jen kvůli tomu, aby zase vychladla? To jste na omylu. A vůbec, některé ženy pach přitahuje víc, než když voníte po Old Spice.

Práce až nad hlavu

Přijdete domů, unavení, vystresování a stále musíte přemýšlet nad prací. Copak se v tomhle všem dá myslet na sex? Jistě, že ne. Prý se ale máme vzchopit, nechat dalších výmluv a přece jen natěšenou partnerku alespoň trošku uspokojit. Ať nejsme sobci. To se jim to kváká!

Únava z cvičení

Hezký a vysportvaný chlap je sexy, takže na řeči o nějaké únavě z posilování není žádná zvědavá. I po tak náročné fyzické námaze, jako je zvedání činek, dokážeou chlapi fungovat na jedničku.

Nemoc

Další z možností předstírání? Možná ano. Každopádně, chce to pánové s touto frází pracovat opatrně. Přílišná nemoc, hlavně ta chlapská  na čtyři písmena (rýma), je už nápadná.

Brzké vstávání

Svalovat svou nechuť na brzké ranní vstávání, tohle neprojde. Milostné hrátky nemusí trvat hodiny, ale pokud vynecháme předehru, 15 minut by se vydržet dalo, ne? Nebo míň?

Alkohol

Jo, alkohol, ten umí divy. Skvěle vás nahodí do nálady, ale utlumí vaše nádobíčko, Není tajemstvím, že požití většího množství alkoholu nevedek dobré funkci penisu. Existují vyjímky, ale řadíte se mezi ně i vy? Když funguje erekce, tak zase nejde ejakulovat.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |