Šest důvodů, proč muži nechtějí svatbu


Někdo tvrdí, že svatba je tou nejkrásnější věcí v životě. Bývávalo.... Dnes už se do chomoutu příliš mužů nehrne, respektive se svazku manželském brání, seč můžou. Důvodů je hned několik, ty zásadní se dozvíte v našem článku.

Konec svobody

Před svatbou je muž jistější, není tolik svázaný vztahem. Když to přeženeme, může si jít kamkoliv a kdykoliv, nemusí se na nic ptát, nic vysvětlovat a v nejhroším případě si sbalí svých pár švestek a jde. Ale jak jednou bude mít ženská v ruce oddací list, je problém. A muži to vědí....

Změna životního stylu

V manželství je řada věcí, které najednou budete dělat jinak a narušíte si tím dřívější pohodlí. Když přijdou děti, máte starosti s jejich výchovou a hlavně zabezpečením rodiny. Máte méně času na koníčky a záliby, skončí i pravidelnější posezení s přáteli a místo toho všeho se připavte na dlouhavé společné nákupy a pravidlený úklid domácnosti.

Málo peněz

Manželství se dotykne i vašich financí. Začnete více šestřit, koupit si už nebudete moci kde co. Budete přemýšlet o tom, kam peníze vynaložit, apod. A hlavně, samotná svatba něco stojí a bavíme se tady o částce na hranici 50 000 Kč. Tohle muži fakt asi nechtějí....

Kontakt s kamarády

Při vstupu do manželství muž o kamarády rozhodně nepřijde, ale časy na společné tahy po barech a diskotékách, jsou zřejmě pryč. Najít si čas, abyste se jako celá parta zase sešli u pivka, bývá problém. Nezbývá, než pořádat párty u vás doma.

Konec nepořádku

Ponožky na zemi, oblečení přehozené přes okraj sedačky v obýváku, trenky v koupelně na zemi a když přijde na to, stále se vztekáte, že  nemůžete najít jednu ponožku do páru. Krása, co? Tohle ale se svatbou skončí! Budete pravidelně gruntovat, až se z vás bude kouřit. Oblečení do komínku, ani náznak prachu kdekoliv v místnosti. V tento moment vám nastává tolerance a přizpůsobení.

Už nikdy nezávazný sex

Se svatbou zároveň končí sexuální užívání si. Zapomeňte na Kláru, Dominiku, Lucku nebo Danielu. Noci s těmito ženami byly určitě krásné, plné vášně s nespočtem orgasmů. Ovšem je tu zlom. Ve svazku manželském už máte na sex jen jednu partnerku a té musíte být věrný nebo bude zle.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |