Jak naučit muže vařit? Ví to jedna Argentinka


Už nechcete snášet ty neustále řeči o tom, že by si vaše partnerka nebo manželka dala i nějaké jídlo, které jste pro ní uvařili? Chápéme, ne každý se hrne do kuchyně, ale možná vás k tmu donutí Jenn. S touto půvabnou Argentinkou se z vás stane minimálně druhý Jirka Babica.

Netradiční, ale sexy kuchařský online kurz

Na mužskou neschopnost připravit nějaký chutný pokrm se již nemohla dívat 24letá Argentinka. I jí štve to, že se pánové příliš nehrnou ke sporáku a všechno tak zůstává na bedrech jejich přítelkyň a manželek. Vymyslela tak způsob, jak to změnit a zřejmě se jí to povedlo. Pod jménem Jenn začala natáčet videa o vaření, ve kterých se snaží připravovat hlavně rychlá a jednoduchá jídla. Na tom by asi nebylo nic tak zvláštního, kdyby při tom nevařila nahá. Hmmm.....

Její videa přilákala k internetu velkou část fanoušků a úspěch má tak zřejmě dobrý účinek. Dokonce Jenn uvažuje o kariéře profesionální televizní kuchařky, což by řada mužl jistě ocenila. Máte to ale jedno ALE.... Aby její výhoda nebyla brána jako pornografická, musí mít při vaření kalhotky a její prsa zakrývá třeba mrkev, cibule nebo pekáč. I tak je to ale super podívaná, o čemž se můžete přesvědčit ve videu pod článkem. Jenn má krásné tělo a pokud rozumíte argentinské španělštině, můžete si s ní něco dobrého uvařit. Věřte, že ve společnosti Jenn bude vašim polovičkám chutnat :)

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: gastronomie
Video Topless show Jenn makes sure that the food covers her assets not to break YouTube rules on nudity


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |