Showbyznysautor: redakce Menzone.cz

Když plastickému chirurgovi ujede ruka

Závislí můžete být na mnoha věcech. Lidé, které si můžete prohlédnout níže, se doslava stali závislými na plastických operacích. Bohužel jejich vzhled značně utrpěl opětovnými zásahy plastických chirurgů. Posuďte sami.

Nejvíc sexy herci v Hollywoodu

Po Nejvíc sexy herečkách přichází řada také na nejvíc sexy muže Hollywoodu. Klasiky jako Brad Pitt nebo Johnny Depp ale neočekávejte. První ligu hrajících krasavců kopou dnes už jiná…

Nejhorší dětská jména světových celebrit

Stěžujete si na své jméno a vnímáte ho jako pomstu vašich rodičů? Nejspíše můžete být ovšem rádi, že žijete tady, kde zvláštní jména nebývají až tak obvyklá. Občas se tu vyskytne nějaké neobvyklé křestní jméno, ale to, co páchají na svých dětech celebrity, se…

Nejvíce sexy herečky v Hollywoodu

Filmový Hollywood odjakživa není jenom o hereckém talentu. Velkou roli hrají taky hezké tvářičky a bezchybná těla, která do kin táhnou mnohdy víc než samotné snímky. Jeden z největších filmových magazínů Empire uspořádal na svých stránkách čtenářskou anketu o…

5 nejlepších hororů v historii kinematografie

Bojíte se rádi? V tom případě jsme pro vás připravili seznam nejstrašidelnějších hororů. Nadechněte se zhluboka, začínáme. Slabší povahy by neměly pokračovat ve čtení.

Rychlý a zběsilý Vin Diesel

Své 46. narozeniny oslaví dne 18. července Mark Sinclair Vincent, kterého většina filmových fanoušků zná pod jeho pseudonymem Vin Diesel. Jak se dostal tento rodák z New Yorku až na hollywoodské výsluní?

Největší sexuální skandály celebrit

Čas od času unikne na veřejnost soukromá sexuální nahrávka a celebrity se často nestačí divit. Náhoda, nebo vychytralý reklamní tah?

Nejkontroverznější páry

V Hollywoodu vás již prakticky nemůže nic překvapit. Čas od času však vzniknou páry, které nedají spát nejednomu novináři. Podívejte se na ty nejkontroverznější páry současnosti i minulosti.

Nejméně populární celebrity v Hollywoodu

To, že jste slavní, vás ještě nepředurčuje k tomu, že vás budou všichni zbožňovat a obdivovat. Podívejte se na žebříček hollywoodských celebrit, které mezi svými kolegy nevzbuzují příliš sympatií.

Jennifer Aniston v roli striptérky

Tato populární americká herečka se divákům představí v jedné ze svých nejodvážnějších rolí. V komedii Millerovi na tripu (We´re the Millers) se objeví v roli striptérky. 

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |