Showbyznysautor: redakce Menzone.cz

Morcheeba - dubnové koncerty v Brně a Praze

Morcheeba je pojem, který je znám každému domácímu posluchači, respektive posluchačce, jako partička, prezentující se příjemným mixem triphopu, funku a blues, zahaleným do melancholických melodií.  

Film 10000 př. n. l. - Trailer

Prehistorický film jehož příběh se soustředí na etapy vývoje jednadvacetiletého lovce mamutů. Setkání s obřími šelmami, šavlozubými tygry a démonickými pštrosy jsou na denním pořádku, ale prvořadým úkolem je zabezpečit přežití svého kmene a ulovit mamuta. Podívejte se na dva trailery s…

Film Reportér v ringu + Trailer

Film Reportér v ringu (Resurrecting the Champ) je sportovní drama, založené na skutečné události. Nabízí kvalitní obsazení i kvalitní příběh, který stojí za to vidět.  

5 věcí, které jste nevěděli o Playboyi

Playboy je fenomén. Jen málokterý pánský magazín dokáže sjednotit mezinárodní mužskou čtenářskou základnu tak jako Playboy. Možná právě úspěch Playboye leží v žaludku závistivců, kteří tvrdí že se nezakládá na promyšleném obchodním plánu.  

Film Rambo: Do pekla a zpět + Trailer

Čtvrtý díl dobře známé série o vietnamském veteránovi Johnu Rambovi nás zavede do jiho-východní Asie, kde se stárnoucí hrdina Rambo (Sylvester Stallone) usadil. 

Indiana Jones opět v akci - VIDEO

Přinášíme vám první trailer nového Indiana Jonese s podtitulem Království křišťálové lebky. Premiéra filmu je naplánována na květen tohoto roku.  

Akon - únorový koncert v Praze

Senegalsko-americký zpěvák, producent a muslim, o jehož celém jméně a věku se vedou nekonečné spekulace (většina novinářů se shoduje na tom, že se narodil v roce 1973 jako Aliaune Damala Bouga Time Puru Nacka Lu Lu Lu Badara Akon Thiam), byl původně předurčen pro dráhu basketbalisty, tu mu…

Lovci pokladů: Kniha tajemství + Trailer

Film Lovci pokladů: Kniha tajemství jehož originální název je National Treasure: The Book of Secrets je druhým pokračováním prvního dílu, na který velmi volně navazuje. Opět se zde setkáme s "hledačem pokladů" Benem Gatesem (Nicolas Cage). Objeví se i další známé tváře z prvního dílu.

Achmed, mrtvý terorista - VIDEO

Velmi vtipný výstup komika Jeffa Dunhama na téma - rozhovor s mrtvým teroristou Achmedem (video obsahuje české titulky).   

Film Já, legenda (I am legend) + Trailer

Když v nějakém filmu uvidíte jméno Will Smith, můžete si být jisti, že se budete dobře bavit. Téměř všechny jeho filmy se v posledních několika letech staly obrovskými trháky. Posledním filmem, ve kterém se Will Smith objevil je velice čerstvá novinka I am Legend (Já, legenda). …

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2023 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |