Nejvíc sexy herci v Hollywoodu


Po Nejvíc sexy herečkách přichází řada také na nejvíc sexy muže Hollywoodu. Klasiky jako Brad Pitt nebo Johnny Depp ale neočekávejte. První ligu hrajících krasavců kopou dnes už jiná jména.

5. Robert Downey Jr.

První pětka se nemůže obejít bez charismatického představitele Iron Mana. Ten ani letos neřekl definitivní sbohem plátnu kin - v příštích letech "železného muže" uvidíme v pokračování úspěšné týmovky Avengers.

 

4. Ryan Gosling

Když v březnu oznámil konec s herectvím, mnoha ženským divačkám se zhroutil svět. Nakonec to ale možná tak horké nebude. Už příští rok bychom se měli dočkat jeho režijního debutu.

 

3. Henry Cavill

Superman se dočkal nového filmového zpracování a i s ním také nového představitele, třicetiletého Henryho Cavilla. A ženy hned mají nad kým u obrazovek vzdychat.

 

2. Tom Hiddleston

Hrdinové z Avengers jsou zkrátka sexy. Potvrzuje to i další jejich představitel, tentokrát záporný bůh Loki v podobě uhrančivého a šarmantního Toma Hiddlestona.

 

1. Benedict Cumberbatch

Ještě donedávna představitele seriálového Sherlocka Holmese takřka nikdo neznal. A teď? Ač netypický krasavec převálcoval všechny ostatní a místo nejvíce sexy herce patří momentálně jemu.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |