Nejhorší dětská jména světových celebrit


Stěžujete si na své jméno a vnímáte ho jako pomstu vašich rodičů? Nejspíše můžete být ovšem rádi, že žijete tady, kde zvláštní jména nebývají až tak obvyklá. Občas se tu vyskytne nějaké neobvyklé křestní jméno, ale to, co páchají na svých dětech celebrity, se skoro dá označit jako zločin.

Na všech svých dětech se nejvíce vyřídil světoznámý kuchař Jamie Oliver. Zřejmě se svou manželkou Jools milují nechutně roztomilá jména, která se pravděpodobně v pubertě stanou nejhoršími nepřáteli jejich dětí. Nebo se najde někdo, kdo by se dobrovolně jmenoval Poppy Honey (Miláček Makovička), Daisy Boo (Kravička Sedmikráska) či snad Petal Blossom Rainbow (Okvětní Lístek Rozkvetlé Duhy)?


Foto: Facebook Jamie Oliver

Rodiče Joaquina Phoenixe známého z filmu Gladiátor zřejmě v moment narození dětí uchvátila příroda. Nebo jak jinak se dají rozumem vysvětlit jména jako River (Řeka), Summer (Léto), Rain (Déšť) a Liberty (Svoboda)?

Ani nechceme přemýšlet nad tím, nad čím přemýšlela Nicole Richie, když vybírala jméno pro svého potomka – koukala v televizi na pohádku nebo snad z okna? Její dítě nese jméno Sparrow James Midnight, což můžeme přeložit jako Půlnoční Vrabec Jakub.


Foto: Facebook Nicole Richie

Někdo strká umění i tam, kde by se ho moc vyskytovat nemělo – například hudebník Frank Zappy se jménem své dcery pokoušel vystihnout podobu noci, za které se narodila. Pojmenovali ji Moon Unit, což znamená Kousek Měsíce.

Kanye West se též chtěl předvést a svému dítěti vymyslel jméno North – kdo by si ovšem nepřál jmenovat se North West, což můžeme přeložit jako Severozápad?


Foto: Facebook Kanye West

Zdroj foto: Facebook

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |