Nejvíc sexy herečky v Hollywoodu


Filmový Hollywood odjakživa není jenom o hereckém talentu. Velkou roli hrají taky hezké tvářičky a bezchybná těla, která do kin táhnou mnohdy víc než samotné snímky. Jeden z největších filmových magazínů Empire uspořádal na svých stránkách čtenářskou anketu o nejvíce sexy herečky a herce. Jak dopadla první pětka žen?

5. Anne Hathaway

Doby, kdy se jako devatenáctiletá s rozcuchanými vlasy a ve školním úboru proháněla na koloběžce v Deníku princezny, jsou nenávratně pryč. Naposledy se objevila například v latexovém oblečku jako Catwoman a za roli v muzikálu Bídníci si letos odnesla sošku Oscara.

 

4. Kristen Stewart

Také pobledlý obličej a skoro permanentní absence úsměvu jsou podle hlasujících sexy. Víc než svými filmovými výkony na sebe však hvězda Twilightu v posledních měsících strhávala pozornost nevěrou k dnes již bývalému příteli Robertu Pattinsonovi.

 

3. Jennifer Lawrence

Mistryně trapasů, ale hlavně jeden z největších mladých talentů, který se v posledních letech ve světě kinematografie vyrojil. Důkazem je také letošní Oscar za roli v dramatické komedii Terapie láskou.

 

2. Scarlett Johansson

Žebříčky hereckých sex-symbolů plní pravidelně, za což nejvíce vděčí svým svůdným ženským křivkám. Loni si poprvé vyzkoušela komiksovou půdu, když v Avengers ztvárnila nebezpečnou Černou vdovu.

 

1. Emma Watson

Po Hermioně v Harry Potterovi jsme ji zatím neměli šanci vidět hrát vyloženou femme fatale. I to mladé Britce však nebrání v tom, aby anketu nejvíce sexy hereček s přehledem vyhrála. Přirozenost zkrátka ještě stále vede.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |