Showbyznysautor: redakce Menzone.cz

Paul „Bono“ Hewson – frontman skupiny U2

Paul David Hewson, známý pod přezdívkou Bono, je irský zpěvák legendární skupiny U2. 10. května oslaví rodák z Dublinu 53. narozeniny. Jeho kariéra doslova odstartovala v kuchyni a stala se z něj nejen rocková hvězda, ale také bojovník za lidská práva, za což si…

Žebříček sexy celebrit, které ve skutečnosti až tak sexy nejsou

Taky jste měli někdy pocit, že vám prostě něco uniká? Vidíte to černé na bílém v novinách, tvrdí vám to v televizi, ale vy to pořád nechápete? Taky se tak někdy cítíme, především co se týče některých celebrit.

Žebříček nejvíce kritizovaných celebrit za své sexy křivky

Vychrtlost se zkrátka stále nosí nejen na přehlídkových molech a pokud má žena výraznější křivky, snese se na ni vlna kritiky. Které celebrity jsou nejvíce kritizovány za své ženské postavy?

Pařba na třetí (trailer)

V létě letošního roku vstoupí do kin již třetí pokračování snímku The Hangover, tentokrát pod názvem Pařba na třetí. Film naváže na snímky z roku 2009 (Pařba ve Vegas) a 2011 (Pařba v Bangkoku).

Nejhorší filmy v historii kinematografie

Přinášíme vám žebříček pěti nejhorších filmů, jaké kdy byly natočeny v historii kinematografie. Souhlasíte s tímto hodnocením, či jste našli v seznamu některý z vašich oblíbených snímků?

Vtipné pózy modelek

Jestli se vaše přítelkyně touží stát modelkou, měli byste jí vysvětlit, že tato profese neznamená jen se pěkně usmívat na fotografa. Některé snímky si doslova žádají pokročilé znalosti akrobacie či gymnastiky. Podívejte se na následující fotografie, pro které…

Daniel Craig - Protřepat, nemíchat!

2. března oslavil své 45. narozeniny Daniel Craig. Tento britský herec si podmanil filmový svět především díky roli agenta 007. Za svůj herecký talent si však vysloužil uznání již dříve.

8 filmů založených na skutečných článcích

Pravda je často podivnější než fikce. Představujeme vám seznam osmi filmů, které vyšly dříve v tisku. Filmaři si z nich převzali buď jen obecný koncept, nebo použili veškeré detaily včetně jednotlivých postav.

Hasta la vista, baby aneb Nejlepší Arnoldovy hlášky

Arnold Schwarzenegger ve filmech nikdy příliš nemluvil. Když už však promluví, jeho hlášky se stávají kultovní. Připomeňte si s námi ty neslavnější a nezapomeňte se podívat na přiložené video.

Marilyn Monroe – největší sexuální symbol všech dob

Marilyn Monroe (1926 – 1962), vlastním jménem Norma Jean Baker Mortenson, se stala největším sex symbolem v dějinách. Měla vše, o čem jiní jen snili – slávu, peníze, obdiv. I když její profesní život byl záviděníhodný, její osobní život připomínal spíše katastrofu…

« Předchozí Další »
1 3 4 5 6 7 8 9 11 14
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |