Nejkontroverznější páry


V Hollywoodu vás již prakticky nemůže nic překvapit. Čas od času však vzniknou páry, které nedají spát nejednomu novináři. Podívejte se na ty nejkontroverznější páry současnosti i minulosti.

1. Oliver Sarkozy a Mary-Kate Olsen

Možná jste zaznamenali v médiích, že nevlastní bratr Nicolase Sarkozyho začal chodit s americkou herečkou Mary-Kate Olsen. Jejich vztah trvá od minulého roku a zdá se, že sedmnáctiletý věkový rozdíl pro ně není překážkou.

2. Angelina Jolie a Billy Bob Thorton

Tento pár je již řadu let minulostí, přesto však ve své době vyvolával řadu kontroverzí. Poznali se v roce 1999, začali však spolu chodit až o rok později, protože Billy byl v té době zasnoubený s herečkou Laurou Dern. Po pouhých dvou měsících vztahu se vzali. Známá je například příhoda, kdy se na premiéře filmu objevili s ampulkami krve toho druhého pověšených kolem krku.

3. Simon Cowell a Carmen Electra

Jejich vztah byl přinejmenším šokující. Když se poprvé objevili spolu na veřejnosti, vzbudili velké pozdvižení. Zůstali však spolu jen pár měsíců.

4. Evan Rachel Wood a Marilyn Manson

Zpěvák Marilyn Manson již sám o sobě vzbuzuje dostatek pozornosti. Tento pár začal randit v roce 2007, když bylo Evan Rachel pouhých 19 let, Marilyn měl v té době 38. Dvojice se rozešla v roce 2010 a Evan je v současnosti vdaná za britského herce Jamieho Bella.

5. Ryan Gosling a Sandra Bullock

Seznámili se roku 2002 během natáčení filmu Murder by Numbers a chodili spolu asi rok (Sandra Bullock je starší o 16 let). I když se rozešli, Gosling se nechal slyšet, že Sandra byla jednou z jeho nejlepších přítelkyní.


 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |