Showbyznysautor: redakce Menzone.cz

Hvězdní herci - kaskadéři

Možná i vy patříte mezi obdivovatele akčních filmů, ve kterých hlavní hrdinové skáčou přes ulici ze střechy jednoho domu na druhý, padají z výšky na zem, metají kotrmelce na jedoucích dopravních prostředcích a provádějí další obdivuhodné kousky, při kterých se tají dech. Jste nadšeni, ale je…

Nejlépe placené herečky 2013

Časopis Forbes přišel opět po roce s tradičním žebříčkem nejlépe placených hereček. Jestliže vás zajímá, které slavné herečky se umístily na prvních pěti místech a jaké jsou jejich příjmy, tak čtěte dále.

TOP 5 nejkrásnějších žen roku 2014

Americký server askmen.com přinesl svým čtenářům žebříček nejkrásnějších žen za rok 2014. Ten je sestaven na základě hlasování, kterého se účastnil téměř milión lidí, jež hodnotili v několika různých kategoriích. Kromě samotného sexappealu se tak hodnotil také…

Fotbaloví herci aneb Kteří slavní fotbalisté si zahráli ve filmu?

Řada fotbalistů, poté co pověsili na hřebík své kopačky, se rozhodla zazářit na filmovém plátně. Jak se jim to (ne)povedlo, již posuďte sami.

Nejlepší bouračky ve filmech

Jste milovníky akčních snímků? Který se podle vás může chlubit nejlepší bouračkou? My jsme pro vás sestavili seznam těch nejlepších bouraček, jaké jste kdy mohli vidět.

Sebevědomí a úspěšní: 8 výroků slavných mužů

Jsou úspěšní, bohatí a v centru pozornosti. Chcete se jejich životu aspoň trochu přiblížit? Přečtěte si několik výroků slavných mužů a poučte se filozofií jejich úspěchu. Nebo se nakažte nezdolným sebevědomím některých z nich.

Snímky herců a hereček, které v roce 2013 vydělaly slušné peníze

Nepůjde o platy herců a tudíž poměru kdo vlastně vydělává nejvíce, nýbrž o herce, kteří díky svým dovednostem či slávě filmům vydělali slušné peníze. O koho se tedy…

Filmy roku 2014: Co si letos nenechat ujít?

Také v letošním roce berou filmaři kinosály útokem a chystají se na nás s pořádnou porcí snímků. Které by vám v bohaté záplavě novinek rozhodně neměly uniknout? Nechte se inspirovat desítkou našich tipů.

Hlášky celebrit: Kdo vede v těch nejhloupějších?

Nikdo není bezchybný. Některé celebrity tak sice byly obdařeny pěknou tváří, hlasem jako zvon nebo schopností trefit se do míče, ale jinak už jsou - mírně řečeno - tak trochu hloupé. Jaké jsou výroky některých z nejlepších hláškařů?

7 faktů o slavných filmech, které jste nevěděli

Několik šokujících informací, které se vám snažili zatajit.

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |