Seznamte se na základě svých antipatií


Nemáte v dnešní uspěchané době čas na klasické seznamování a raději dáváte přednost internetovým seznamkám? Pokud jste otevřeni novým výzvám, na trh přichází originální seznamovací aplikace, která vám vybere vhodného partnera na základě toho, co oba dva nenávidíte. Jak vlastně tato seznamka funguje?

O aplikaci

Aplikace se nazývá „Hater” (do češtiny se dá přeložit jako „nepřítel”, pochází z anglického slova „hate”, česky „nenávidět”) a byla spuštěna 8. února letošního roku. Cílem této seznamky je najít pro nezadané jedince partnery, kteří nenávidí stejné věci. Příčí se vám romantická vyznání na veřejnosti? Nesnášíte cestování? Či dlouhé čekání ve frontě? Hater vám nalezne zpřízněnou duši.  

Jak funguje

Aplikace funguje následujícím způsobem: uživatelé jsou požádáni, aby vybrali u uvedených témat, zda se jim líbí, nelíbí, zda je milují či naopak nenávidí. Dostanete možnost vyjádřit se k široké škále témat, uveďme si pár příkladů,: Brangelina, Twitter, kousání do zmrzliny, Facebook, WikiLeak, Vladimír Putin, nízké spropitné, Donald Trump… nebo sexuální témata, jako například pozice 69, misionář, pořizování selfie svého zadku… V současné době má aplikace na 2500 témat a plánuje přidat další. „Online seznamování se stálo až příliš monotónní,” uvedl tvůrce této aplikace Brendan Alper pro stránky Huffington Post. „Chceme, aby se randění zase stalo zábavou jako v reálném životě,” dodává.

 

Aplikace si klade za cíl seznamovat svobodné jedince, kteří sdílejí stejné antipatie. Tím tak mohou předejít nepříjemnému nedorozumění na rande.

 

Máte chuť si tuto seznamku taky vyzkoušet?

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |