On-line seznamky – držte se těchto pravidel


Kdo není on-line, jakoby nežil. Lidé se čím dál častěji uzavírají do jejich virtuálního světa, že si sotva najdou čas na své kamarády. Díky chytrým telefonům, wifi a všem vymoženostem moderního světa můžete poznat svůj vysněný protějšek i na internetu. Ten je doslova přehlcen nejrůznějšími seznamovacími servery.
 

On-line seznamky jsou v současné době nespíš nejsnadnějším způsobem seznamování se. Než se do některé z nich zaregistrujete, měli byste se řídit těmito základními pravidly:

1. Pravidlo číslo 1: Upřímnost

Přiznejte se ke všemu, co by ji mohlo později vystrašit nebo jinak odradit. Téměř každý si upravuje informace o své minulosti či přítomnosti tak, jak se mu to hodí. Věřte, že později stejně všechno praskne. Pokud tvrdíte, že jste nekuřák a přitom bez cigarety nejste schopni přežít ani den, ona se to jednou dozví.

Jeden známý si takhle dohodl schůzku. Když dorazil na místo, zjistil, že dotyčná trpí jednou poměrně zásadní vadou – šišláním. Po prohození pár slov jí povídá: „ Nechtěl bych být krutý, není to však jedna ze zásadních informací, kterou byste měla uvést před souhlasem ke schůzce?“ Po prvním drinku raději odešel.

2. Pravidlo číslo 2: Všeho příliš škodí

Kamarádka poznala na on-line seznamce jednoho chlápka, který se jí líbil, tak se dohodli na schůzce. Zmíněný objekt jí už na první schůzce tvrdil, že má všechny parametry, aby se stala jeho přítelkyní. Poté jí posílal několik zpráv denně. Každou ženu potěší, když ji napíšete po prvním rande. Pokud však píšete každou hodinu, verdikt je jasný – smazání vašeho profilu z jejího listu favoritů a z jejího života vůbec.

3. Pravidlo číslo 3: Dochvilnost se stále nosí

Známá si takhle domluvila rande. Celá natěšená přiběhla do zmíněného baru, ale muž nikde. Po dvaceti minutách zpoždění se objevil ve dveřích a ani se neobtěžoval něco vysvětlovat. Když se po nějaké době rozhodl koupit jí něco k pití, po chvíli se otočil a povídá: „Bože, trvá to celou věčnost, než vás tady někdo obslouží. Nesnáším tyhle bary a hudba je taky hrozná.“ Překvapivě to bylo naposledy, kdy ho viděla.

4. Pravidlo číslo 4: Ukažte se jako gentleman a zaplaťte na prvním rande vy

Já vím. V dnešní emancipované době si říkáte, proč stále muž musí platit. Pokud se ženou randíte delší dobu, většinou se oba střídají v placení. Ale první rande je první rande. Na váš protějšek určitě zapůsobíte, když zaplatíte celou útratu a nebudete vytahovat kalkulačku a dělit útratu dvěma.
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |