Šest známek toho, že ji na další rande nedostanete


Máte nový objev, ale dostat ji jen na kafe se podobá akci z Mission Impossible? Je na čase čelit realitě. Ano, na světě existují dívky či ženy, které jsou vůči vašemu šarmu imunní. A vy jste zrovna narazil na jednu takovou. Řada mužů se zasekne na představě, že jejich vyvolená jen dělá drahoty a hraje si na nedobytnou. Jistě, že se ženy rády nechají dobývat, ale často je to více deziluze o rodícím se vztahu. Čtěte, jak poznáte, že se snažíte zbytečně.

1)  Sama nikdy nezavolá

Zapněte radary, pokud s milou mluvíte po telefonu jen tehdy, když vy zavoláte první a ještě k tomu zní překvapeně, když zjistí, že jste to zrovna vy. Když nezavolá sama od sebe nebo prostě nevolá, jednoznačně ztrácíte šance. „Jestliže máte podezření, že se Vaše dívka vyhýbá i telefonickému kontaktu, řekněte jí, že příště musí zavolat první ona,“ radí psycholožka a vztahová odbornice Dr. JoAnn  Magdoff. „Když telefonát nepřijde, je to jasná odpověď,“ dodává psycholožka. Telefonní číslo na tuto dívku zahoďte.

2) Odmítá Vás skrze klišé

„Nejsem ještě připravená na vážný vztah,“ zaznívá z úst žen a dívek velmi často. Odborný překlad zní asi takto: „Nejsem připravená na vážný vztah s Tebou.“ Výjimečně to opravdu může znamenat, že má hodně práce a zájmů, ale upřímně to v drtivé většině představuje rádoby milosrdné odmítnutí jen kvůli osobě nápadníka. „Když budete vytrvalí dostatečně dlouho, možná ji zlomíte, ale velké naděje si nedělejte,“ radí psycholožka.

3) Těžko pro Vás hledá volný termín kalendáři

Je jednodušší začít předpovídat počasí než odhadnout termín, kdy bude mít na vás čas? Pokud odůvodňuje svoji zaneprázdněnost slovy: „Musím se zdržet v práci.“, „Musím brzy vstávat.“ nebo „Jsem mimo město, ale pokud by se situace změnila, hned se ozvu.“ přeložte si to jako „Už mě přestaň uhánět, ozvu se, jen když se budu opravdu hodně nudit.“ „Výše zmíněné výmluvy jsou jasným důkazem toho, že jste až na chvostu v seznamu možností, jak by mohla trávit sobotní večer. Jedinou možností, jak získat její pozornost je projevit menší zájem,“ vysvětluje JoAnn Magdoff.

4) Mluví o svých fantaziích a vy v nich nejste

Když dívka či žena popisuje svého vysněného prince a vás by za tuto představu nezaměnil ani slepý, nepočítejte s tím, že byste se kdy stali mužem jejich snů. „Ze situace, při které vám dívka popisuje svoje fantazie, a vy v nich nejste, si vezměte ponauční, že mluvíte se špatnou osobou,“ uvádí na pravou míru JoAnn Magdoff.

5) Směje se, ale ne vašim vtipům

Jestliže se pokládáte za vtipného komedianta a přesto nedokážete vykouzlit na její tváři více než ironický úšklebek, je na čase vzít svůj humor a vydat se na cestu k jinému objektu. „Jestliže dívka neshledá váš humor nebo osobnost zajímavým, měli byste se zeptat sami sebe, co na ní pokládáte za zajímavého vy. Nepouštějte se do takového svádění jako do výzvy. Neuspějete. Hnali byste se za někým, kdo se nesměje s vámi, ale vám,“ radí JoAnn Magdoff.

6) Chce vám dohodit svoji sestru

To by bylo výborné, kdyby byla příbuzná s Kim Kardashian. V případech, kdy vám opakuje, jak perfektní jste pro její sestru nebo kamarádku, můžete si rovnou přiznat, že s touto dívkou se nikam nedostanete.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |