MENU - zobrazit / skrýt

Profese, které mají větší sklony k podvádění


Ptáte se, které profese mají největší sklony k podvádění partnerů? Nejnovější výzkum se zaměřil právě na toto téma. Výsledek vás možná překvapí. Tipnete si správně? Průzkum odhalil, že k podvádění svých partnerů nejvíce inklinují bankéři. Na dalších příčkách se objevili doktoři, zdravotní sestry nebo sekretářky. Kdo byl další?

Seznam profesí, které nejvíce podvádějí

Výzkum si nechala provést webová stránka Victoria Milan sloužící pro zadané, kteří hledají milenecký poměr. Byl sestaven žebříček profesí, které mají největší sklony k podvádění. Na první příčce se objevili bankéři, následovali je piloti, stevardi a letušky. Na dalších příčkách se objevili doktoři a zdravotní sestry, sekretářky, dále atleti, muzikanti, DJové a modelky.

Co je v domě, není pro mě

Pouze 10 % lidí uvedlo, že by jejich aférka mohla negativně ovlivnit jejich pracovní postup. Studie však neuvádí, jestli si lidé myslí, že jim milostné pletky pomohly k získání lepší pozice.

Další nedávná studie provedená na univerzitě v New Yorku uvádí, že lidé nejčastěji podvádí, pokud jim je 29, 39 nebo 49 – kdy člověk vstupuje do nové věkové dekády.

Takže, pokud je vašemu partnerovi 29 a pracuje v bankovnictví, možná byste si jej měli více hlídat a nedovolovat mu přesčasy.

36 % mužů a žen bylo nevěrných na pracovní cestě a průměrná doba jedné aférky trvá zhruba dva roky.

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE