Dovolenková místa, v nichž nejčastěji dochází k nevěrám


Nevěra - slovo v mezilidských vztazích docela často skloňované. A co teprve v případě, kdy je dokonce sestaven žebříček pěti dovolenkových míst v zahraničí, na kterých dochází nejčastěji k nevěře. Chcete vědět jaká místa to jsou?

1. Španělsko (Ibiza)

Právě na tomto ostrově, plném palem a pláží, dochází k nejčastějším nevěrám. Noční život je tu v plném proudu a kromě protančených nocí se nabízí i možnost romantických procházek přírodou.

2. Thajsko (Bangkok)

Hned za Španělskem vede v žebříčku dovolenskových míst s nejčastější nevěrou thajský Bangkok. Není divu, asisjké město má přezdívku "město hříchů" a ročně jej navštíví několik miliónů turistů, kteří vyhledávají nejen zábavu, ale i návštěvu památek. Pokud by se Bangkok měl charakterizovat třemi slovy, bylo by to: zmatek, zmatek a zmatek.

3. Francie (Paříž)

Paříž je proslulá hlavně svou romantikou. Právě proto je i ona zahrnuta v žebříčku dovolenových míst na nevěru. Toasty, sklenka dobrého vína a neodolatelné sýry - už jen ta představa má něco do sebe.

4. Výletní loď

I na výletní lodi může dojít k nevěře. Tento způsob užívání si, je čím dál více oblíbený. Můžete se díky lodi přepravit na kterýkoliv ostrov nebo si užít poznávací výlet. Variant je mnoho. Oblíbené jsou i plavby po řekách.

5. Las Vegas (Nevada)

Město hazardu, které nikdy nespí. Odpočinek tady v žádném případě nehledejte. Plno blikajících reklam, kasina, rulety, repliky slavných světových památek.....tady je prostě o zábavu postaráno.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |