Proč muži milují baculky?


Dávno už neplatí, že musí být žena na hranici podvýživy, aby se zalíbila mužům. Ba naopak. Přibývá takových mužů, kteří upřednostňují ženy s plnějšími tvary. Proč tomu tak je?

1) Muži mají raději, když je ženu za co chytnout. Pokud je jen kostra potažená kůží, není to vždy mužům příjemné na dotek a nejspíš ani na pohled. Dnes už neplatí, že ženy musí vážit 20 kilo i s postelí, aby se za nimi nějaký muž otočil.


2) Muži se rádi o svojí partnerku kolikrát opírají. Například, pokud chce u televize složit hlavu do jejího klína, nebude mu úplně příjemné, budou-li ho tlačit vystouplé ženské kosti. Doporučení pro ženy: Držte si svá kila, bude z vás super polštář!

3) Pánské osazenstvo nemá příliš rádo ty ženy, které drží diety. A důvod? Taková žena totiž pořádně nevaří. A my si občas rádi smlsneme na něčem opravdu kalorickém. Takže pořád dokola ta samá dietní jídla nás omrzí. Muži navíc milují, mohou-li aspoň občas své gurmánské zážitky sdílet se svou partnerkou.

4) Dalším důvodem, proč mít pár kilo navíc jsou prsa. Ženy, které oplývají pár kily navíc, mívají větší prsa. A to se mužům samozřejmě líbí. Horňáci si obzvlášť poptrpí na pořádných "kozičkách".

5) Pokud žena váží trochu více, bude jistě také tolerantnější k nadváze nebo k nedostatkům svého protějšku. A to je přece další výhoda. Nebude svého partnera hnát do posilovny.

6) Plné boky a prsa jsou znamením plodnosti. Již Věstonická Venuše a další sošky jsou v tomto stylu. Baculky tedy byly oblíbené už tenkrát před x tisíci lety. Zbytečné, aby se to nyní nějak extra měnilo. A vědí to i pánové, kteří chtějí mít doma ženskou krev a mlíko.

Zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |