Proč chtějí muži anální sex?


Mužská sexuální fantazie nemá žádné meze. Přesvědčuje vás neustále přítel, ať s ním vyzkoušíte něco nového, ale vy do análního sexu jít nechcete? Anální sex není nebezpečný, pokud se provádí správně a dokonce nemusí být ani bolestivý. Níže si přečtěte důvody, proč muži po tom tolik touží.

Dominance

Právě skutečnost, že mohou kontrolovat situaci, je pro muže velice důležitá. Navíc je uspokojení a celý průběh styku jen v jejich rukou.

Něco nového a nepoznaného

Je to nepochybně také způsob, jak například zpestřit uvadající sexuální život. Je to stejná situace jako milování s novou partnerkou nebo sex ve třech. Prostě to patří mezi věci, které by chtěla většina mužů vyzkoušet.

Těsnost

Po několika porodech nebo přirozeným stárnutím není partnerčina vagína tak těsná jako kdysi. Konečník oproti tomu dokáže nabídnout daleko užší sevření a větší stimulaci muže.

Nehrozí žádné riziko otěhotnění

Na rozdíl od klasického vaginálního styku v tomto případě šance, že žena otěhotní je opravdu téměř nulová.

Větší intimita

Muži jsou unešeni představou sexu zezadu. Láká je proto, že je to opravdu intimní. Milují pocit, že jim partnerka věří a plně se jim oddá.

Jak se vyhnout trapasům a nepříjemnostem

Důležité je nejít přes bolest. Pokud ženu doprovází nepříjemný pocit nebo bolest, děláte něco špatně. Samozřejmě je to stejné jako při prvním normálním sexuálním styku. Zpočátku to není zas tak příjemné, ale s časem se to bude zlepšovat a bolest bude ustupovat. Pokud je to aspoň trochu možné, používejte vždy kondom. Je to o dost hygieničtější a sníží se tak riziko infekce. Pokud se rozhodnete střídat anální styk s vaginálním, měňte kondomy. Na škodu také není použití lubrikačního gelu.

Zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |