Vtipné sexuální trapasy


Trapasy se jednoduše čas od času stávají, a jaké je příhodnější místo pro trapasy, než postel? I když o posteli zas tolik řeč být nemůže, protože velké množství sexuálních trapasů se stává mimo ní, například na nestabilním nábytku.

Nikdy nevíš, co se může stát...

Některé sexuální trapasy bývají opravdu kuriózní a nepříliš nepřekvapující skutečností je, že se stávají spíše v nižším věku. Jednomu člověku se například stalo, že byl s docela dobrou kamarádkou v kině a během filmu se jeho ruce podívaly pod její sukni. Jaké to však bylo nemilé překvapení, když se rozsvítila světla a kamarádčina sukně, sedačka a jeho ruka byly celé od krve… Výjimkou nejsou ani případy, když je člověk při sexu přichycen, ať již v autě policisty, či v ložnici vlastními dětmi (což nemůže být zrovna příjemná situace). A chcete-li náhodou použít lubrikační gel, ujistěte se, že je to skutečně lubrikační gel a ne nitroglycerinová mast, po jejímž užití se můžete ocitnou v bezvědomí. Vrcholem je, když vás pak objeví babička z jejíž lékárničky jste si její lék vypůjčili. Je důležité nebrat tyto trapné situace příliš vážně, stejně se nad nimi za pár let již jen zasmějete.

Zranění

Již z posledního případu, který jste si mohli o kousek výše přečíst, je zřejmé, že sexuální hrátky často končí zraněním a někdy vše může skončit i v nemocnici. Mezi nejčastější zranění při sexu se řadí natažené svaly, poraněná záda, odřeniny, otlučeniny, avšak žádnou výjimkou není ani zvrácený prst. Samozřejmě se možné následky odvíjí od místa, kde sex provádíte. Postel je daleko bezpečnější než starý stůl a ten je zase mnohonásobně bezpečnější než skalní římsa nebo například takové koleje (ano, i takový případ se stal a příjíždějící vlak nestihl zabrzdit, to máte hned po srandě).

Nejčastější trapasy

A jaké jsou konkrétně nejčastější sexuální trapasy? Podívejte se na žebříček příhod, které mohou dost dobře potkat i vás.

- Úraz způsobený příliš horlivým a rychlým sexem

- Předčasná ejakulace a erekce v nevhodnou dobu

- Uprdnutí (v jedné diskuzi popisovala žena svou zkušenost, kdy její přítel popisoval její prd slovy "až mi to oválo koule")

- Zranění podprsenkou
- Přistižení
- Nečekaná menstruace
- Prasklý kondom
- Prasklý kondom
- Úraz na starém či nestabilním nábytku
- Pokousání či jiné poškození penisu
- Odmítání homosexuála a vysvětlování své sexuální orientace
- Neschopnost dosáhnout erekce

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |