Neodpustitelné chyby v posteli


Existují jistá pravidla, která by se měla dodržovat. Tato pravidla platí i v posteli. Mnozí muži se totiž v posteli dopouštějí chyb, které jim ženy umí jen těžko prominout. A možná jim je ani neprominou!  

Co se teda ženám nelíbí, a co umí úplně pokazit chuť na milostné zážitky? Poznejte nástrahy, které vám život může přichystat, a staňte se dokonalým svůdcem.

Připravte správnou scénu. Ano, občas máte jistě oba chuť na spontánní sex a je jedno kde se odehrává. Většina žen si potrpí na určitý komfort při milovaní, a proto byste měli připravit tu správnou atmosféru a prostředí, aby se cítily příjemně.

Pokud spolu ještě nežijete, anebo nemáte stálou partnerku, snažte se ve svém hnízdečku lásky udržovat permanentní pořádek, abyste si mohli svůj nejnovější objev přivést kdykoliv domů.

Jak je to s předehrou?

Většina žen vám asi řekne, že milostná předehra je potřebná. Někdy stačí krátká, jindy musí být "pekelně" dlouhá. Důležité je nevynechat jí a neznechutit partnerku tím, že se dožadujete okamžitého styku. Naopak, když cítíte, že i partnerka je žádostivá, nenatahujte to zbytečně, nebo si vzpomene, že večer musí žehlit a chuť na sex ji přejde.

Mluvte spolu

Podělte se o svoje touhy. Řekněte si navzájem, co byste chtěli vyzkoušet a jak si naplnit vzájemně erotické představy. Velmi důležitý je způsob jakým to partnerce povíte. Ženy jsou v tomto ohledu velmi citlivé, nesmí mít pocit, že od nich něco tvrdě vyžadujeme, anebo jim něco přikazujeme. To co si přejete, jí řekněte citlivě a jako prosbu, ne jako požadavek, který musí splnit.

Jednou z největších chyb, kterých se může muž dopustit je vynechání erotogenních zón. V zápalu vášně je občas těžké si vzpomenout, že žena má kromě prsou a lůna i jiné erotogenní zóny, o které je nutné se citlivě postarat. Je to ale fakt, a mělo by nás to těšit. Sex není o sobeckosti, proto se o vzrušení musíme podělit. Rozhodně se to vyplatí.

Byla skutečně spokojená? Mít orgasmus není vždy jediným očekáváním, které žena do sexu vkládá, možná právě proto je tak těžké ženy uspokojit. Pár, který se zná velmi dobře, si dokáže některé věci říct i beze slov.

Uspokojivý sex

V každém sexuálním vztahu by měla být alespoň taková míra otevřenosti, abyste si spolu dokázali promluvit o tom, jestli váš sex byl dostatečně uspokojivý. Když jste po dobrém sexu unavený vy, měla by být i ona. Anebo ležela celou dobu na posteli bez pohybu? Tak to si to milování určitě příliš neužila.

Neutíkejte z postele. Máte jí jen na sex, anebo je to skutečný vztah? Muž by si měl najít alespoň pár minut, než se pobere pryč. Když se zachováte jako surovec, velmi rychle se o tom dozvědí všechny její kamarádky a možná to není právě ten image, který si chcete budovat.

Stačí občas na chvíli zapomenout na sebe a věnovat se partnerce, ženy umí ocenit náležitou pozornost, a tak to můžete brát jako jistý druh investice. Mezi tím co člověk do vztahu dává a co dostává, musí být rovnováha.  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |