Ženské erotogenní zóny


Spoustu mužů zajímá jakým způsobem nažhavit a dostat do varu svoji přítelkyni, ženu, milenku atd. Kterou erotogenní zónu stimulovat a dohnat jí k šílenství? Dobře pánové, dnes je váš šťastný den, protože tady je top deset ženských erotogenních zón. 

Tak můžeme začít naší cestu po tajemstvích ženského těla, nebo ne?

10. Vnitřní strana stehen

Vnitřní strana stehen je vysoce citlivá na doteky, hlazení nebo i líbání či lízání. Stejně jako zadní strana kolen má i vnitřní strana stehen také spoustu nervových zakončení, proto když je budete laskat dostanete ji do varu.

 Pamatujte žádné kousání, protože tato část je velmi senzitivní, pokud by jste jí kousnul i jen velmi jemně, mohlo by to vést k tomu, že veškeré vzrušení by bylo pryč.

9. Zadní strana kolen

Protože většina nervů je zakončena na zadní straně kolen, neměl byste být překvapen, že ženu dožene k šílenství, pokud jí budete jemně laskat, nebo se dotýkat v této části jejích kolen. Buďte opatrný a nepřežeňte to - tato část, jako většina je velmi citlivá. Musíte být opatrný a nepřehnat to se silou.  

 8. Zadeček

Ano, je to tak. Mnoho žen má rádo pokud si hrajete s jejich zadečkem. Hodně z nich má rádo, pokud lehce plácáte anebo mačkáte jejich zadeček. Ale je toho ještě víc...

Některé ženy mají rády, pokud jejich zadeček laskáte, cucáte a nebo dokonce pronikáte dovnitř (prsty, penisem nebo obojím). Pro ty, kteří jsou vystrašeni z toho, že by měli strkat jazyk do jejích "zadních vrátek", zní na druhou stranu možnost k análnímu sexu docela zajímavě.

7. Šíje

Pouhým dýcháním na tuto část jejího těla jí nažene husí kůži po celém těle. Takže si dokážete představit, co s ní udělá pokud začnete používat jazyk nebo zuby.

Můžete také použít svoje ruce; zvedněte jí vlasy a zlehka přibližte své rty blíže jejímu krku. Pak jí lehounce kousněte a spusťte její vlasy lehce dolů.

Tato část ženského těla je také vhodná k tomu, abyste jí nabídl smyslnou masáž, proti tomu se nedokáže žádná žena bránit.

6. Uši

Mnoho žen si užívá, pokud jejich ouška lížete, cucáte nebo líbáte. Také foukání kolem jejích uší je vítáno, ale není to to co si ženy přejí nejvíc. Krom výše uvedených věcí, které můžete dělat, mají ženy rády pokud jim šeptáte do ouška.

Nešeptejte jí do ucha věci jako "Mohla by jsi vyprat moje triko z posilovny?". Zkuste přijít na něco erotického a vzrušujícího co jí naladí na tu správnou notu.

5. Chodidla

Ženy si užívají, když se dotýkáte jejich chodidel, masírujete je a některé dokonce mají rady, když je lížete nebo cucáte. Dejme tomu že její chodidla jsou důkladně očištěna, ženy si užívají když jejich muž hladí jejich chodidla, prsty a kotníky.

4. Zápěstí

Tohle možná bude pro některé muže šok (ženy mají zápěstí ??!?), ale ženy milují když jejich zápěstí například lehce koušete nebo hladíte. Příště, až se pustíte do předehry se svou milou, líbejte a něžně hlaďte její zápěstí a uvidíte jak na to bude reagovat a užívat si to  

3. Ňadra (Bradavky)  

Jsem si jistý že tohle nebude překvapení pro nikoho, ňadra a bradavky jsou velice sexuálně citlivá oblast a proto je můžete jemně hladit, mačkat, lízat a cucat, bude díky tomu extrémně vzrušená.

Stejně tak mnoho žen má rado, když se vrcholkem vašeho penisu dotýkáte jejích bradavek, zjistěte jak to má ráda a dejte jí to, po čem touží.

2. Vagína/Poštěváček

Klitoris může být stimulován pomocí jazyka, prstů, nebo penisem. Obojí můžete dělat současně. Některé ženy dokážou své milovníky navést přesně tak, jak se jim to líbí, aby umocnily svůj prožitek.

A číslem jedna ženských erotogenních zón jsou...

1. Rty

Ano, je to pravda. Když víte jak zacházet s jejími rty, jak je líbat, lízat, cucat a kousat, je velice pravděpodobné, že líbaní povede k něčemu víc než jen samotnému líbaní. Použijte svoje rty, svůj jazyk a zuby k hraní si s jejím horním a spodním rtem a líbaní se stane absolutní vášní.

A tady jsou, top deset erotogenních zón, které jí doženou k šílenství. Pamatujte, že každá žena je jiná, a každá má svoje oblíbené a neoblíbené erotogenní zóny. Poznejte její tělo a experimentujte. Je tady toho mnohem více co ženy mají, než jen své sexuální orgány.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |