Milostná předehra, erotické hrátky


Ilustrační foto
Ilustrační foto

Zdroj: pixabay.com

Milostná předehra je jedna z věcí, které se ženy nikdy nedokážou nabažit. Dobře, je tady pár dalších věcí, ale milostná předehra je jednou z nejdůležitějších. Hlavním důvodem je, že ženy jsou emocionální stvoření, a to je to, proč mají předehru rády, užívají si jí a potřebují ji. 

Na rozdíl od jejich mužského protějšku, nejsou ženy tak ochotné přeskočit předehru a rovnou na to vlítnout. Je to tak, že jejich těla potřebují dostat chuť a takzvaně dostat se do varu. Ženy se musí uvolnit aby si užily sex tak jak má být.

Tady je pět tipů pro lepší milostnou předehru, které vám pomohou a nastartují vás k lepší předehře a každou ženu učiníte šťastnější.

1- Mluvte a škádlete

Říká se, že nejmocnější zbraní. Pro mnoho žen může být v rámci milostné předehry nesmírně vzrušující už jen to, co jí říkáte. Některé mají rády i mírně neslušné návrhy (ale buďte opatrní s volbou slov). Pokud dokážete popsat, jak se jí chcete dotýkat, kde a jakou částí těla, začne si to všechno představovat a mnohem rychleji se dostane do toho správného rozpoložení. A pokud víte jak na "sex" s jejím mozkem (což je její hlavní sexuální orgán), můžete se vsadit, že vás bude prosit, abyste stejným způsobem ovládl její tělo na co nejdelší dobu.

Pokud máte nutkání dotýkat se jí během předehry, vyhněte se jejím ňadrům a vagíně. Místo toho se zaměřte na její ústa a ruce, na její krk, zápěstí, vnitřní stranu stehen a uši.

2- Začněte s milostnou předehrou na veřejnosti

Místo, kde začíná předehra nemusí být omezeno pouze na ložnici nebo vklíněno mezi čtyři stěny. Začněte na veřejnosti, můžete se vášnivě líbat, objímat se, lehce jí plácnou po zadečku. Když budete v restauraci nebo klubu můžete si dát pár drinků a zatančit si "hříšný tanec". Cokoliv vás napadne, udělejte a nestyďte se. Když jí ukažte, že vás vzrušuje a dostává do varu, dokonce i na veřejnosti, tak skvělá atmosféra, kterou jste navodili na veřejnosti se může přenést do vaší ložnice.

3- Striptýz

Striptýz už není jen pro muže, ženy dostaly také geniální nápad sledovat svlékajícího muže jen pro ně samotné. Nezáleží na tom jestli umíte tančit, musíte ji nažhavit a nebát se toho. Doporučuji vám svlékat si oblečení velmi pomalu (obzvláště pokud jste fit). Sundejte si ponožky předtím než uděláte cokoliv dalšího, není nic horšího, co by ženy tak rychle zchladilo, jako pohled na nahého muže v ponožkách. Teď, když jste připraven, si pomalu svlečte tričko a udržujte při tom oční kontakt, pak kalhoty a nakonec spodní prádlo.

A kde je hlavní pointa vašeho "striptýzu", posaďte si ji a svlékejte ji stejně pomalu a ve stejném pořadí jako jste svlékal sebe.

Samozřejmě nic nebrání tomu, aby i vaše partnerka předvedla parádní striptýz vám.

4- Používejte své prsty a dopřejte jí orální potěšení

Ještě jednou to musím říct, každá žena je jiná, a proto se každé ženy musíte dotýkat jiným způsobem. Nicméně, ty samé techniky, které jste nadějně používal na střední škole, budou stále platné na většinu žen. Položte svoji ruku na její vagínu, a konečky prstů mněte její velké stydké pysky, hrajte si s ní. Tohle by mělo nastartovat lubrikační proces.

Když trošku více roztáhne nohy, je to pro vás jasný signál, že chce, aby jste se jí dotýkal trochu hlouběji. V tomto momentu můžete začít lehce mnout její malé stydké pysky a začít dráždit její klitoris a to kruhovým pohybem. Některé ženy mají rády pouze jemné doteky, jiným se zase líbí intenzivnější zacházení, naučte se číst řeč jejího těla a rozeznat co se jí nejvíce líbí.

Po pár minutách na ono místo přesuňte svá ústa a zatímco pokračujete s ruční prací a hrajete si uvnitř, zapojte jazyk a ústa na její klitoris. Dopřejte ji skvělé orální potěšení.

5- Sledujte sex a líbejte ji

Porno může být skvělou cestou, jak vás a vaši dívku dostat do správné nálady na sex, obzvláště pokud je vaše přítelkyně typ, kterému nevadí sledovat filmy pro dospělé. Sežeňte film, který bude vyhovovat vám oběma (preferoval bych dvojice muž a žena, něco,co "tolerují" ženy ), a lehněte si společně nazí do postele během sledování filmu. Pamatujte, že vzájemné hlazení a laskaní se přesně hodí pro tuto situaci, je dokonce vítáno a možná přímo vyžadováno.

Kdykoliv můžete přestat sledovat film a začít ji líbat a hrát si s jejím tělem. Buďte si jistý, že budete mít daleko větší touhu po jejím těle a ona po vašem. Stejně tak může být film pro dospělé inspirativní k tomu zkusit něco nového a neobyčejného. Můžete o tom společně mluvit a zjistit její názor na různé "techniky". Hlavní myšlenkou je nechat její fantazii a představivost pracovat.

Akt milostné předehry

Představili jsme vám pět snadných cest, jak dohnat svoji dívku k šílenství pomocí předehry. Samozřejmě, že nemusíte použít všechny způsoby během jednoho dne. Snažte se udržet věci zábavné, erotické a nezapomenutelné. A ještě poslední věc: Každá žena je jiná, takže pokud budete pozorný, budete i úspěšný.  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |