MENU - zobrazit / skrýt

Nejhorší scénáře pro první rande a jak se s nimi vypořádat


Existuje nespočet možných scénářů, co by se mohlo přihodit na prvním rande. O trapné a nepříjemné situace není nikdy nouze. Vždy se může něco pokazit, což ne vždy vy sami můžete ovlivnit. Jak se však v dané situaci zachováte, to už bude záležet zcela na vás.

1. Vaše schůzka nedorazila

Na online seznamce jste konečně narazili na někoho zajímavého a domluvili jste si první rande. Nechali jste si záležet na výběru oblečení, hladce jste se oholili a koupili nový parfém. Objednáváte si drink, minuty plynou a vaše schůzka nikde. Prostě se neobjevila.

Co dělat: Pokud se vám stane tato situace, vezměte to z té lepší stránky. Ušetřili jste čas, peníze i zlomené srdce. Nejspíš jste se o své první schůzce svěřili některému z vašich kamarádů. Nedorazila? Pozvěte kamaráda na pivo. Navíc nikdy nevíte, koho ještě ten daný večer můžete potkat.

 

2. Když fotky klamou

Už se vám někdy stalo, že jste vyhlíželi své rande, zničehonic se vynoří někdo, koho jste v životě neviděli, a řekne: „Ahoj, to jsem já z Badoo.“ Marně se snažíte z obličeje vyčíst nějaké povědomé rysy. Potom si uvědomíte, že daná osoba nejspíš použila fotky z minulého století. Jak se zachovat?

Jasně, každý se snaží na seznamce vypadat co nejlépe, a nebude zveřejňovat fotku po ránu po prohýřené noci. Jestliže však daná osoba vypadá kompletně jinak, řekněte jí to narovinu. V podstatě vám říká, že trpí nedostatkem sebevědomí a prakticky se k vám zachovala nečestně. Opravdu byste s někým takovým chtěli mít vztah?

3. Odejde dříve

Jestliže vaše schůzka odešla v půli rande, znamená to, že už nemohla vystát ani minutu déle ve vaší přítomnosti. Aj, to zabolelo.

Co dělat? Hlavně z toho nedělejte ještě větší problém, již tak je daná situace až dost nepříjemná. Odpusťte si posílání urážlivých, naštvaných zpráv a žadonění se o vysvětlení. Nechcete přeci vypadat jako nějaký psychopat.

Může být těžké to zkousnout, ale někdy tou špatnou osobou na rande můžete být právě vy. Možná to bude stát notnou dávku sebevědomí rozpoznat tuto skutečnost, zkuste to ale překousnout a jít dál.

 

zdroj foto: pixabay.com.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE