3 chyby při flirtování, kterých se pravděpodobně dopouštíte


I z obyčejného flirtu se může vyklubat dlouhodobý vztah. Pokud však ve flirtování nejste příliš zdatní, snadno se může proměnit v noční můru a o trapné situace nebudete mít nouzi.

Flirtování je ošidná věc a upřímně řečeno, spousta chlapů na to jde špatně. Není to však jejich chyba. Pokud se nad tím zamyslíte, neexistuje žádná příručka pro správné flirtování. A navíc řada mužů vůbec netuší, co vlastně ženy chtějí, což je také znevýhodňuje při flirtování. Jak se tedy vyhnout některým běžným chybám?

 

1. Přeslazená romantika

Mnoho lidí doufá, že jim flirtování dopomůže k vysněnému vztahu. To však neznamená, že byste měli být až příliš romantičtí. Daná osoba bude potřebovat více času, než jen první rande, aby si ujasnila, jestli má cenu se s vámi nadále scházet.

„Muži s oblibou pronášejí věty typu: ´Ty jsi tak nádherná, úžasná…´“, říká Connell Barrett, zakladatel stránek DatingTransformation.com. „Když někomu takto pochlebujete, ve skutečnosti s ním neflirtujete, ale dáváte mu najevo, že je něco víc než vy, že je na úplně jiné úrovni. Nechceme randit s někým, kdo nám pořád jen pochlebuje, chceme někoho, kdo s námi flirtuje.“

 

2. Chováte se jako stalker

Ať už se vám to líbí nebo ne, randění začalo být digitální a vše se prakticky šíří přes sociální sítě. Lidé se setkávají, flirtují, hádají se, rozcházejí přes své telefony. Neexistuje žádný náznak toho, že by se mělo ustupovat od tohoto trendu, a stejně jako online seznamování pomáhá lidem se poznávat, může virtuální svět přinést celou řadu nečekaných problémů.

„Jedním z hlavních důvodů, proč lidé mají problémy vystupovat v reálném světě, je, že jsou posedlí svým sociálním životem,“ říká Laurel House, vztahová koučka. „Odložte své telefony. Přestaňte je považovat za něco nezbytného.“

Jestliže vás zaujme nějaký profil na online seznamce, nesnažte se svůj objekt vyhledávat na sociálních sítích a potom jej takto kontaktovat. Budete působit, že tlačíte až příliš na pilu, navíc se může dotyčná osoba cítit jako pronásledovaná zvěř.

3. Jste příliš nároční

Jestliže flirtujete s někým, koho moc neznáte, je důležité, abyste neměli vysoké nároky a příliš toho neočekávali. Flirtování má být především zábavné. Nečekejte, že druhá osoba okamžitě vyplní díru ve vašem životě, nebo vám vyřeší vaše problémy. House radí, abyste flirtování považovali za určité spojení s danou osobou.

„Při flirtování na nic nespěchejte. Dejte všemu svůj čas. Při online flirtování buďte hraví a trpěliví,“ dodává House na závěr.

 

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |