Neil Patrick Harris: Zájem žen jej nechává zcela klidným


Tento americký herec, zpěvák a režisér v jedné osobě se těší nebývalému zájmu ze strany něžného pohlaví, čemuž vděčí především za ztvárnění role Barneyho Stinsona (Jak jsem poznal vaši matku). „Zjistil jsem, že řada žen nemá problém s tím, že jsem gay. Neustále mi chodí nabídky k sňatku.“

 Narodil se před 41 lety v Novém Mexiku, jeho rodiče byli právníci, co jej tedy přimělo stát se hercem? Přinášíme vám několik překvapivých faktů, které jste pravděpodobně o Neilovi nevěděli.

Otevřeně se přiznal ke své homosexualitě

„Veřejnost byla ke mně vždy laskavá a až do nedávna jsem byl schopen žít normální život. Teď se zdá, že vzrostl zájem o můj osobní život a vztahy. Takže spíše než ignorovat ty, kteří zveřejňují jejich názory, aniž by ve skutečnosti se mnou někdy mluvili, bych rád řekl, že jsem hrdý na to být gay žijící svůj život naplno a cítím se velmi šťastně, když mohu pracovat s báječnými lidmi v práci, kterou miluji.“ Řada slavných hollywoodských herců údajně skrývá svou homosexualitu, například John Travolta, Neil Patrick Harris se však nebál vystoupit s pravdou na veřejnost. I proto jej nejspíš milují fanynky po celém světě a neváhají jej zvát na rande.

Perličky nejen ze zákulisí

1. I když ve své branži není žádným nováčkem, stále cítí trému. Jak proti ní bojuje? Dechovým cvičením a poté sáhne po plechovce Red Bullu (za propagaci tohoto nápoje si vysloužil jeho doživotní dodávku s malou ledničkou jako bonus).

 


2. Jeho životním partnerem je herec a vyškolený kuchař David Burtka. Spolu vychovávají dvojčata Gideona Scotta a Harper Grace, které jim porodila náhradní matka.

 


3. V roce 2010 byl zařazen mezi sto nejvlivnějších lidí světa.
4. Svou první roli ztvárnil již ve třech letech, jednalo se o školní představení Čaroděj ze země Oz.

 


5. Používá obě křestní jména, neboť když začínal s hereckou kariérou, objevil se jiný herec pod jménem Neil Harris.
6. Je velkým fanouškem magie, se kterou experimentuje již od mládí. V každé televizní show nezapomene předvést nějaký trik. Působil také jako předseda správní rady hollywodského klubu kouzelníků Magic Castle.

 


8. Jeho rodiče Ron a Sheila, oba právníci, otevřeli v roce 2000 svou vlastní restauraci, ve které servírují jídla podle domácích receptů. Neil se vždy zastaví na jídlo, když se vrací domů.

Zdroj foto: foter.com/david_shankbone

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |