Na těchto 5 otázek se ptejte na prvním rande


První rande? Pro některé představuje doslova noční můru. Nervozita se začíná stupňovat již doma postáváním před skříní a přemýšlením, co na sebe. Nejspíš se vám v hlavně přemítají černé myšlenky, jak udržet konverzaci během rande. Co když nastane trapné ticho? Co pak? Na co se zeptat, abyste nepůsobil jako úplný idiot?

Máme pro vás záchranu v podobě pěti otázek, které vám prozradí víc, než se na první pohled může zdát. Tady jsou:

1) Co je tvou největší zálibou?

Touto otázkou ukazujete, že máte skutečný zájem poznat danou ženu, neboť odpověď vám řekne o ní daleko víc než otázky typu: Odkud jsi? Kolik máš sourozenců? Čím se živíš? A které ženě by se nelíbil pocit, že se o ni opravdu zajímáte.

2) Potkala jsi někdy někoho slavného?

Samotná odpověď není až tak podstatná. Spíše se zaměřte na to, jak váš nový objev vypráví historky ze svého života. Máte možnost zjistit, jestli ji zajímají slavní lidé a jejich způsob života, jestli by také chtěla být slavnou. Tato jednoduchá otázka vám dává mnoho odpovědí. Jak uvádí americký psycholog Arthur Aron, touto otázkou vytvoříte jakési spojení mezi vámi dvěma, díky kterému si budete připadat daleko bližší.

3) Na který okamžik ze svého života nejraději vzpomínáš?

Nejen že ji přimějete se otevřít před vámi, ale tato otázka v ní vyvolá celou řadu pozitivních vzpomínek nejen z dětství. Řada průzkumů ukázala, že lidé se cítí daleko otevřenější, pokud mají dobrou náladu. Tu jednoduše vyvoláte výše zmíněnou otázkou. Ta vám však poskytne i řadu dalších podstatných informací. Jestli její pozitivní myšlenky jsou spojeny s povýšením v práci, pravděpodobně staví své zaměstnání mezi hlavní priority. Pokud jsou naopak její nejšťastnější vzpomínky spojeny s rodinou, nejspíš staví rodinné hodnoty na první místo ve svém životě.

4) Jaká byla tvoje nejoblíbenější dovolená?

Nejen že vyvolá tato otázka pozitivní vzpomínky, ale také povede ke konverzaci plné zajímavých příběhů z cestování. Jaká místa jste navštívili v minulosti a jaká byste rádi navštívili oba dva v budoucnosti? Podle Richarda Wisemana 18 procent párů, které mluvilo o cestování, by se rádo vidělo znovu. A to vše proto, že konverzace o cestování je spojena s prázdninami a exotickými destinacemi, což vyvolává v lidech pocity zvyšující atraktivitu ke svému protějšku.

5) Proč?

Otázky začínající tímto slovem vám řeknou mnohé o dané osobě. A nezáleží na tom, čeho se týká položená otázka. Ať už práce, cestování, studia… Pokud skutečně chcete poznat danou ženu, ptejte se „proč?“


zdroj foto: foter.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |