Měli byste koupit dárek ženě, se kterou jste začali právě randit?


Snad každý, který si před vánočními svátky našel novou známost, váhá, jestli jí koupit dárek. Jedná se o ošemetnou otázku. Jestliže ženě nic nekoupíte a ona vám naopak ano, budete vypadat bezohledně. A pokud přijdete s vánočním darem a vaše nová známost pro vás nic mít nebude, budete vypadat jako někdo, kdo příliš tlačí na pilu a snažíte se ji rychle dostat.

Špatné rozhodnutí by mohlo mít neblahý vliv na váš vztah. Jak si s tím poradit? A předejít vánočním hádkám?

 

Prostě se zeptejte

Nejrozumnější bude se přímo zeptat: „Budeme si letos dávat dárky?“ To by mohlo ušetřit spoustu problémů. Je však tady jeden háček: Co když vám řekne, že ne a potom přijde s obrovskou krabicí ovázanou stuhou a tajně bude doufat, že jste taky pro ni něco koupil?

 

Kdy jí nekupovat dárek

Pokud jste s ní byli na prvním rande, rozhodnutí je jednoduché. Nic nekupujte. Jestliže jste s ní byli na více schůzkách, nevidíte však mezi vámi žádný hlubší vztah do budoucnosti, také jí nic nekupujte. Pro všechny ostatní však nastává dilema.

Jestliže spolu chodíte například tři měsíce, pravidelně se scházíte, nejspíš bude dobré jí něco koupit. Alespoň nějakou drobnost, kterou jí naznačíte, že vám na ní záleží. Tři měsíce může být již relativně vážný vztah. Jste tak oficiálně v dárkovém teritoriu.

 

Správná odpověď neexistuje

Možná stále hledáte odpověď na otázku, co tedy máte dělat? Koupit, či nekoupit? Tady neexistuje správná nebo špatná odpověď. Můžete se řídit některými radami, každá situace je však jiná. Není možné to vyřešit na základě počtu schůzek, úrovně exkluzivity, intimity a mnoha dalších faktorů, které definují vztah. Sázkou na jistotu tak bude levný, ale promyšlený dárek. Měl by mít nějaký význam, neměl by vás však finančně zruinovat.

I maličkost může udělat radost

Vykašlete se na okázalé dary v podobě šperků, značkového oblečení, elektroniky. Budete spíše vypadat, že si ji chcete koupit. Jestliže jí však nedáte vůbec nic, budete vypadat jako strýček Skrblík. Už s ní nějakou dobu randíte, tak nejspíš budete vědět, co má ráda. Vezměte ji například do restaurace, o které pořád mluví. Ráda hraje tenis? Vezměte ji na hodinu. Zkrátka se zaměřte na dárek, který vás nebude stát majlant a navíc řekne, že vám na ní záleží.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |