Jak udržet vztah na dálku? Poslechněte si rady těchto párů


Vztahy na dálku bývají těžké, ne však nemožné. Téměř polovina dnešních singlů se seznamuje online, tyto vztahy jsou tak běžnější než kdykoliv předtím.

Nedávný průzkum, který si nechala provést firma vyrábějící sexuální hračky KIIROO, odhalil, že téměř polovina svobodných se nebrání vztahu na dálku. Studie dále odhalila, že páry v těchto vztazích mezi sebou umí daleko lépe komunikovat. Což je logické, neboť aby vztahy na dlouhé vzdálenosti mohly fungovat, musí být komunikace obou partnerů daleko hlubší.

 

Proč jsou důležité zvyky ve vztazích na dálku

Nate z Austrálie se seznámil s Lolou (30) z Kanady během studia v zahraničí na Státní univerzitě v San Diegu. „Bydlel jsem na kolejích, zatímco Lolo žila mimo kampus. Seznámili jsme se prostřednictvím společných přátel. Ve vztahu na dálku jsme byli 18 měsíců a navštěvovali se každých šest měsíců, než se Lolo přestěhovala do Austrálie. Nyní žijeme v Kanadě, oslavili jsme naše deváté výročí svatby a přivítali na svět naše první dítě.“

Jaký zvyk mezi sebou udržovali? „Ranní zpráva. Protože oba jsme byli v různých časových pásmech, kdy jeden šel spát, zatímco druhý se probouzel, každou noc jsme si psali zprávy, aby si to ten druhý mohl ráno přečíst.“ Dodává: „Bylo úžasné se probudit, a číst si, co dělá váš milovaný člověk.“ Také si vytvořili svůj vlastní jazyk a slova, které používali jen oni dva.

Hraní her je další populární aktivitou pro páry ve vztazích na dálku. Na herních portálech je spousta her zdarma, které lze hrát společně online. Komunikovat spolu můžete i pomocí mikrofonu.

 

Jak posílit intimitu ve vztazích na dálku

Allie (30) a Matthew (32), oba z Kanady, si jeden pro druhého objednávají jídlo, to však musí být překvapením. „Jednou mi Matthew nechal poslat dva obrovské plísňové sýry a chleba,“ dodává pobaveně Allie.

Matthew a Allie se setkali na právnické fakultě a strávili tři roky ve vztahu na dálku, než se přestěhovali do Ottawy. Jednou z největších obav Allie byl nedostatek sexu, a není zdaleka jediná. Podle studie KIRROO 66 % respondentů uvedlo, že nejtěžší věcí ve vztahu na dálku byl nedostatek fyzické intimity a 31 procent uvedlo nedostatek sexu.

„Abychom to napravili, posílali jsme si často nahé fotky a videoklipy. To udržovalo náš vztah (a představivost) naživu. Cítíte se, jako že děláte něco nezákonného. Takové sexy tajemství, které sdílíte jen mezi vámi dvěma.“

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |