Virtuální sex na prodej. První nevěstinec, kde si zaplatíte počítačem stvořenou milenku, je v Praze


Virtuální sex na prodej. První nevěstinec, kde si zaplatíte počítačem stvořenou milenku, je v Praze

Zdroj: pixabay.com

Nasadíte si na hlavu brýle, vyberete si partnerku a pak už se jen oddáváte virtuálními sexu. Na pražském Smíchově funguje první virutální nevěstinec. Otevřel ho Patrik Duda, který začínal s pronájmem silikonových panen. Informaci přináší forbes.cz.

Patrik Duda přeměnil 150 metrů čtverečních bývalého obchodu na Smíchově na recepci a čtyři diskrétní pokoje, které jsou zasvěceny virtuálnímu sexu. „Potřebovali jsme nové a moderní prostory, které by odpovídaly našemu konceptu,“ řekl pro Forbes šéf podniku.

Jak to v praxi vypadá? Přijdete do centra, nasadíte si brýle pro virtuální realitu, které jsou propojeny s výkonným počítačem a interaktivní vagínou. Pustíte si 3D erotický film nebo hru a můžete se začít bavit.

„Navíc jsme naprogramovali také vlastní interaktivní scénu. Když přijdete k nám do pokoje a nasadíte si 3D brýle, ocitnete se v tom samém pokoji ve virtuální realitě a může se k vám přidat libovolná společnice. Dál už je to na vás,“ vysvětluje Patrik Duda. Ceny se pohybují od 890 korun za 30 minut až po dva tisíce za dvě hodiny.

V současné době má virtuální nevěstinec návštěvnost jen okolo 5 lidí denně, nicméně majitel předpokládá, že se obchody rozjedou. Výhodou bezesporu je, že se určitě nenakazíte žádnou pohlavně přenosnou nemocí a také vlastně nejste své manželce či partnerce nevěrní.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Petra Marečková

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace