Kam se vydat na líbánky


Jakmile je po svatbě, je na čase se vydat na líbánky. Ty jsou skvělým způsobem, jak se zbavit všeho stresu spojeného s organizováním svatebních příprav. Vybrali jsme pro vás ty nejpopulárnější destinace. Vyberete si tu svou?

1. Benátky

Existuje snad jiné místo, které by bylo romantičtější než samotné Benátky? Jako hlavní město severního italského regionu Veneto byly Benátky vybudovány na více než 100 malých ostrovech v benátské laguně, která stojí na Jaderském moři. Budete se cítit jako byste se vrátili zpět v čase a vychutnáte si renesanční a gotické památky.

2. Playa del Carmen, Mexiko

Možná Mexiko nepatří k nejluxusnějším destinacím, užijete si však písečné bílé pláže, křišťálově modrou vodu a hlavně přijatelné ceny. Nejlepší období je od prosince do dubna. Letní měsíce jsou až příliš horké, v září a říjnu zase často prší.

3. Lisabon, Portugalsko

Procházky po dlážděných uličkách, vynikající víno, výborné mořské plody, poslouchání hudby Fado, nezapomenutelné západy slunce, to je jen pár důvodů, proč byste měli vyrazit na líbánky právě do portugalského Lisabonu.

4. Svatá Lucie

Pokud vy a váš partner hledáte perfektní kombinaci relaxace a poznávání, můžete vyrazit na Svatou Lucii. Tato karibská destinace nabízí procházky úžasnou krajinou, v horách, ale také relaxaci na pláži. Užijete si zde od potápění, šnorchlování až po pěší turistiku na jednu ze dvou vulkanických hor Gros Piton. Proč nestrávit líbánky aktivně?

5. Fidži

Další destinace, která vám nabídne nezapomenutelné pláže. I když Fidži stojí za návštěvu po celý rok, raději si vyberte termín mezi dubnem a říjnem, kdy je počasí o něco příjemnější. Pokud se zde vydáte jen na pár dní, zajisté si jej tady užijete. Jestliže byste však měli více času, můžete využít jeho blízkost s Austrálií a na Novým Zélandem, kam se dostanete za 3-4 hodiny letu.

6. Paříž, Francie

Pokud jste nikdy nebyli v Paříži a vždy jste o ní snili jako o romantickém místě stvořeném k líbánkám, pak máte pravdu. Po staletí byla francouzská metropole vyhledávaným místem milenců, jenž lákalo nejen na jídlo, výborné víno, okouzlující kulturu a posedávání v malých romantických kavárnách na rohu ulicí.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |