Existuje ideální čas, kdy ji poslat zprávu? Podle této studie ano


Ptáte se, kdy je ideální čas jí napsat? Webové stránky Zoosk (online seznamka) se rozhodly najít odpověď. Zaměřily se na více než 430 tisíc profilů a téměř čtyři milióny zpráv, aby zjistily, které typy profilů mají největší úspěch v randění a kdy se jim nejvíce vyplácí posílání zpráv.

1. Ukažte svou venkovní stránku

Vaše profilová fotka je to první, co žena vidí. Tak si na ní dejte náležitě záležet. Zoosk odhalil, že ženy odpovídají o 19 % více mužům, jejichž profilka byla pořízena venku, nejlépe při nějaké sportovní aktivitě.

2. Selfie odzvonilo

Zoosk odhalil, že selfie snižují šanci na zpětnou odpověď o 8 %. Naopak fotografie celého těla zvyšují pravděpodobnost odpovědi až o 203 %. Podle Zoosk jsou nejhorší selfička pořízena v koupelně před zrcadlem.

3. Hoďte se do gala

Všichni vědí, že ten elegantní oblek, který jste vytáhli na rodinnou oslavu, nenosíte denně. Ženám se však líbí vidět muže elegantně oblečené. Hlavně je nebude zajímat, jakou masku jste si oblékli na minulý Halloween, takže podobným fotkám se raději vyvarujte.

4. Usmívejte se

Nejen, že oslovíte více žen, ale obecné pravidlo zní, že úsměv vás dělá přitažlivějšími. Takže se příště nezapomínejte usmívat.

5. Buďte upřímní o své minulosti

Samozřejmě každý se snaží něco zatajit, nebo nevyjít s celou pravdou navenek. Muži, kteří však byli upřímní a zmínili se o svých bývalkách či rozvodu, dostali o 52 % více zpráv.

 

6. Chatujte v noci

Nechte si chatování na noc. Podle Zoosk ženy dávají přednost nočním konverzacím, a to mezi 22. a 23. večerní.

zdroj foto: pixabay.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |