Bez výčitek a námahy. V Praze je první nevěstinec s umělými pannami


Pokud vás láká návštěva nevěstince a přitom nechcete narušit teplo rodinného krbu, nabízí vám nyní už i v Praze přijatelnou alternativu. Alespoň si to myslí provozovatelé podniku s erotickými službymi, který ale místo živých prostitutek nabízí umělohmotné panny. Nemusíte se unavovat konverzací, kupováním drinků, zkrátka si užijete a odejdete i bez výčitek svědomí. Erotické panny jsou populární hlavně v Japonsku, kde si z nich někteří muži dělají dokonce partnerky.

V Česku první podnik tohoto typu nabízí dvě erotické panny a navštívit je můžete už za 1200 korun. Zatím si můžete vybrat ze dvou typů. Jmenují se Rebecca a Yasmine. "Budeme doslova přístavem pro osamělé duše, ostýchavé stydlivé partnery nebo řešením potlačovaných fantazií. Pro některé páry možná i přípustnou nevěrou a cestou, jak zachránit uvadající manželství," láká firma k návštěvě.

A jak to probíhá? K dispozici budete mít luxusní pokoj, připravenou pannu a můžete si s ní dělat, co chcete. „Panny jsou pro klienty připraveny naprosto sterilně profesionální procedurou bez nutnosti vlastní přípravy, jako by tomu bylo s takovou pannou doma. Klient se vyhne vlastnímu čištění, přenášení, oblékání a pudrování panny,“ popisují provozovatelé podniku.

Firma hodlá časem otevřít více podobných podniků a bude panny nabízet i ke koupi.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Petra Marečková

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace