MENU - zobrazit / skrýt

Jak zlepšit sexuální život


Chcete se stát sexuálním profesionálem a překvapit tím svůj protějšek? Toužíte po opravdu kvalitním sexu? Kvalitní sex je zaručen dobrou souhrou několika aspektů - především vhodný partner a uvolněná atmosféra. Neuškodí ani dobrý fyzický stav obou zúčastněných a třeba i nějaké erotická pomůcka.

Partner především

Jedním z hlavních aspektů je výběr vhodného a kvalitního partnera. Uvědomujete si, že většina lidí v okolí je zadaná a lámete si hlavu s tím, kde protějšek pro sexuální ukojení najít? Doporučujeme se rozhlédnout v okolí svých známých. Není to tak složité jako seznamovat se s někým úplně novým, na koho jste náhodou narazili v kavárně nebo při procházce.

V rozhledu po nějakém tom objektu, nevynechejte ani vaše pracoviště. Máte tam jistě spoustu známých a víte, co jsou zač. Pokud tato možnost neuspěje, můžete se rozhlédnout ve své partě kamarádů. Najdou se mezi nimi i lidé, kteří vás přitahují? Lidé, kteří se chodí často bavit ven s partou kamarádů, bývají nezadaní, protože mají více volného času. Pokud ovšem nemáte tolik známých nebo se necítíte na takové lovení, můžete zabrousit na internetovou seznamku. Nemusíte se bát, sami se po pár vzkazech rozhodnete, jestli se vám potencionální partner líbí nebo ne.

Atmosféra dělá své

Pokud se snažíte vzrušit svůj protějšek ve chvíli, kdy z vedlejší místnosti hulákají děti, které chtějí najíst, neustále zvoní telefon a zřetelně cítíte nevábný pach nevyneseného koše a týden nemytého nádobí, je celkem jisté, že se vám to nepovede. Pořádně ukliďte, pokud máte děti, zajistěte hlídání a vyvarujte se  jakýmkoliv rušivým elementům. Pro dotvoření atmosféry můžete zapálit svíčky, pustit příjemnou hudbu, připravit víno, případně film. Váš protějšek se uvolní, oba se budete cítit lépe a vzrušení bude stoupat snáz.


Skvělou atmosféru ještě umocní zapálené svíčky. Foto: foter.com

Dobrá kondice není k zahození

K dobré kondici a dobré náladě je potřeba vyváženost - zdravá strava, sport a minimum stresu. Člověk je pak dobře naladěný a užívá si sex o to více. Pokud máte problémy s erekcí, můžete si pořídit vitamíny nebo léky pomáhající tomuto problému. Nemusíte se bát, objednat je můžete i na internetu.

Sexuální pomůcky

Jestli svou partnerku nebo svého partnera ještě příliš dobře neznáte, určitě si neuškodíte kvalitními nebo netradičními kondomy. Pokud chcete váš intimní styk udělat ještě divočejší, můžete si vypomoci s erotickými hračkami - v sexshopech nebo na internetu jich naleznete nepřeberné množství.


Výběr sexuálních pomůcek je široký. Foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: romantika | rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE