Sex po telefonu? Na co si dát pozor?


Co si budeme povídat, sex je daleko lepší, pokud se váš parter nachází ve stejné místnosti. V současné době však řada lidí cestuje za prací a chtě nechtě se dostává do vztahu na dálku. Jak udržet v takovém případě nejen váš sexuální život funkční? Přinášíme vám několik užitečných rad. 

1. Ujistěte se, že píšete správné osobě

Jestli se váš partner nachází v telefonním seznamu blízko vašich rodičů, raději mu vymyslete nějakou přezdívku a přesuňte jej na jiné a bezpečnější místo. Své kamarádce přece jen ochotněji budete vysvětlovat obsah vaší peprné zprávy než vašemu otci. Pro začátek můžete začít například otázkou: „Co máš právě na sobě?“ Postupně ze sebe setřesete nervozitu.

2. Počkejte na vhodnou dobu

Zjistěte si, kdy váš partner bude sám. Vaše erotická fotka či zpráva jej asi příliš nepotěší, pokud bude zrovna na pracovní poradě či na večeři se šéfem.

 

 

3. Pozor na slabé připojení

Co horšího se může stát, než když vám „v nejlepším“ přestane fungovat internet. Nebo se začne sekat na konci každé věty.

4. „Stárá škola“

Dnešní svět nabízí nejrůznější vymoženosti. Použít můžete například Skype či jiný program nabízející videohovory. K dispozici máte i nejrůznější „hračky“, svému partnerovi tak můžete zařídit skutečně erotickou show. Bojujete se studem? Zůstaňte u klasiky a prostě mu zavolejte na mobil. Vhodné fráze pro začátek: „Chci tě.“ „Toužím po tobě.“ „Ztrácím nad sebou kontrolu pouhou myšlenkou na tebe.“

 

 

Dříve než vytočíte číslo, připravte se. Třeba si udělejte poznámky, aby vám uprostřed konverzace nedošla slova. Ptejte se, co váš partner chce, abyste s ním dělali. A naopak. Nebojte se rozvét každý detail. A hlavně – užijte si to!

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande | romantika

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |