Cvičení a sex aneb Jak vám posilování zlepší sexuální život


Je všeobecně známo, že cvičením odbouráváte tuky a nabíráte svalovou hmotu. Málokdo ale tuší, že cvičením můžete zlepšit svůj sexuální život. Kromě toho, že budete vypadat dobře v boxerkách, odrazí se váš aktivní přístup ke cvičení  i v posteli. Podle studie otištěné v odborném časopise International Journal of Sexual Medicine byli muži pravidelně cvičící vybaveni lepší erektilní funkcí než ti, kteří se jen válí na gauči u televize. Toto je samozřejmě přímo závislé na věku. Další studie otištěná v Annals of Internal Medicine zkoumala 31 tisíc mužů, u kterých klesla o 30% riziko impotence ve věku nad 50 let při aktivním způsobu života. Je tedy jasné, že cvičení je jedna z nejjednodušších variant, jak si zachovat mužnou sílu i v pozdním věku.

Cvičením k lepšímu postavení

Jak uvádí server androsform.com, cvičení tedy oddaluje impotenci. Ale jak? Vše souvisí s průtokem krve v těle. Cvičení, mezi které patří například posilování břišních svalů, zvyšuje schopnost srdce pumpovat krev a okysličovat jednotlivé části těla. Lepší krevní průtok tedy znamená lepší výkony v posteli. Pro sexuální povyražení jsou nejlepší aerobní aktivity, protože ty podporují srdce v dobré cirkulaci a napomáhají k uvolnění krevních cév vedoucích do penisu. Cvičení je jako Viagra, ale bez vedlejších účinků.

Další výhody: Větší výdrž

Další výhodou je delší výdrž při postelovém výkonu. Jestli chcete být v posteli pořádný hřebec, běhejte na běžícím pásu, trénujte s kettlebells a věnujete se dalším kardiocvičením. Konečně pochopíte důvod, proč se potit v tělocvičně. Vytrvalostní trénink posílí vaše svaly, což se může hodit, když se budete snažit udržet déle v jedné konkrétní pozici. Také posílíte svoji ohebnost a posílením vnitřních svalů a zádových svalů budete moci rychle měnit pozice bez jejich namáhání. Cvičení vám také přidá na sebedůvěře. Je těžké podávat prvotřídní výkon, když jediné na co se zaměříte, je rozklepaný pupek. S ním cvičení zatočí a efektivně se tak sníží vaše hladina stresu, a to zase přispěje k lepší erekci.

Pozor na výjimky

Ne každé cvičení ovšem pomáhá předejít poruchám erekce. Existuje cvičení, na které si musíte dávat pozor – je to dlouhodobá jízda na kole s tvrdým sedlem. Dlouhé sezení na tvrdém sedle zvyšuje tlak na váš penis a varlata, což by se mohlo odrazit v poruchách erekce. Takže pokud se vydáte na kolo, pořiďte si vypodložené sedlo nebo cyklistické vycpané kalhoty a nenaklánějte sedlo dopředu.

Po cvičení nebude jen vypadat dobře, budete se tak i cítit a vaše psychická pohoda se odrazí v sexuálních výkonech. Využijte přirozené výhody, které cvičení přináší, a budete mašinou na sex, které žádná žena neodolá.

Proč tedy cvičit?
1/ Budete vypadat dobře
2/ Budete se cítit dobře
3/ Zvednete si sebevědomí
4/ Prodloužíte svoji sexuální výkonost 
5/ Vydržíte déle v jedné poloze
6/ Můžete se bez větších obav pustit do náročnější postelové akrobacie
7/ Ušetříte za Viagru
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |