Množství sexu záleží i na tom, kde pracujete


Množství sexu záleží i na tom, kde pracujete

Zdroj: pixabay.com

Frekvence sexu záleží na mnoha okolnostech. Jestli máte stálou partnerku, kolik máte partnerek, jestli jste zdravotně v pořádku, záleží i na tom, jak vypadáte. Záleží dokonce i na tom, jaké máte povolání. Alespoň to tvrdí výzkum výrobce erotických pomůcek Lelo. Nejvíce sexu pak podle něj mají farmáři, architekti a kadeřníci. Zato novináři jsou na tom bídně.

K sexu jednou denně se přihlásilo plných 33 procent zemědělců, 21 procent architektů a 17 procent kadeřníků. Za nimi se podle listu Mirror umístili pracovníci v reklamě a učitelé a právníci. Naopak na docela posledním místě skončili na základě vlastního doznání novináři, 20 procent z nich se k sexu dostalo pouze jednou měsíčně.

Farmáři zvítězili nejen ohledně frekvence postelových hrátek, ale také mají nejširší soupisku erotických dovedností. Nebo alespoň mají neobvykle vysoké sebevědomí. 67 procent z nich totiž označilo své sexuální výkony za „neuvěřitelné“. Po nich na sebe nejvíc chvály pěli lékaři, architekti, manuální dělníci a lidé z reklamy.

A kdo je při sexu nejvíce falešný? Právníci a právničky. Ti na sebe vyzradili, že nejčastěji ze všech předstírají orgasmus. K tomu, že se toho dopouštějí při každém milování, se doznalo 27 procent z nich. Polovina z nich přitom však tvrdila, že pozná, když vyvrcholení hraje protějšek.

Sexuální expertka Kate Moyle k výzkumu dodává, že povaha zaměstnání může se sexem opravdu souviset. „Můžeme očekávat jisté trendy, například že na úroveň energie a fyzické kondice má pozitivní vliv spíše hladina fyzické tělesné aktivity farmářovy profese než někoho, kdo celý den pracuje v kanceláři,“ říká. Roli však může hrát i flexibilita pracovní doby nebo pracovní prostředí, dodává.

Sexu lépe nahrává profese, při které necháme pracovní trable tam, kam patří a domů odejdeme s čistou hlavou.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Petra Marečková

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace