MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

6 tipů na první rande

Plánujete první rande? Většina mužů nerada experimentuje a volí osvědčené kino nebo večeři.  Proč však nebýt více originální?

Snímky herců a hereček, které v roce 2013 vydělaly slušné peníze

Nepůjde o platy herců a tudíž poměru kdo vlastně vydělává nejvíce, nýbrž o herce, kteří díky svým dovednostem či slávě filmům vydělali slušné peníze. O koho se tedy jedná?

Filmy roku 2014: Co si letos nenechat ujít?

Také v letošním roce berou filmaři kinosály útokem a chystají se na nás s pořádnou porcí snímků. Které by vám v bohaté záplavě novinek rozhodně neměly uniknout? Nechte se inspirovat desítkou našich tipů.

Sportovní legenda Michael Schumacher

Michael Schumacher se stal legendou již během své sportovní kariéry. Nejen že vyhrál sedm titulů mistra světa ve formuli 1, ale byl také vyhlášen nejlepším sportovcem světa a nejlepším německým sportovcem dvacátého století. 3. ledna oslavil své 45. narozeniny.

Jak efektivně využít ranní erekci

Vadí vám ranní erekce a cítíte se kvůli ní trapně, především spíte-li vedle partnerky? Věřte, že na všechny starosti můžete s klidem zapomenout. Při nejhorším se vaše partnerka bude cítit velmi přitažlivá a bude mít radost, že vás vzrušuje. Jak tedy ranní erekci využít?

Navštívil 201 zemí bez použití letadla

Graham Hughes (33) je prvním člověkem na světě, kterému se podařilo naštívit všechny země, aniž by použil letadlo. Cestoval autobusy, taxíky, vlaky a také pěšky, aby ujel celkem 160 tisíc mil za 1 426 dní s rozpočtem 100 dolarů na týden.

Představujeme luxusní Bugatti Legend Meo Costantini

Možnost prohlédnout si všechny luxusní značky aut pohromadě jsme měli 5. listopadu 2014 v dubajském autosalonu. Sice se svou velikostí nemůže rovnat například autosalonu v Ženevě, ovšem jelikož je připravován pro velice specifickou klientelu, určitě nám to přehlídka opravdu těch nejluxusnějších vozů vynahradí.

Vyzkoušejte moderní formy vzdělávání

„Cílem vzdělání a moudrosti je, aby člověk viděl před sebou jasnou cestu života, po ní opatrně vykračoval, pamatoval na minulost, znal přítomnost a předvídal budoucnost.“ Jan Amos Komenský. Tímto poněkud vzletným citátem „Učitele národů“ jsme chtěli pouze nastínit, že prohlubování vlastního vzdělání má trvalou hodnotu, a…

číst celý článek >> Placená inzerce

Celebrity, které svedly v roce 2013 vítězný boj o zdraví

Ani celebritám se nevyhýbají nemoci. Každý rok se objevují příběhy, kdy slavní svedli svou bitvu se zákeřnou nemocí. Rok 2013 nebyl výjimkou. 

TOP 10 nejlépe placených fotbalových trenérů

Existují lépe i hůře placená zaměstnání. Jak naznačuje tento článek, tak fotbaloví trenéři rozhodně k chudáčkům nepatří. Na kolik peněz si ročně přijdou ty nejlépe placení z nich v přepočtu na české koruny, si ukážeme v následujícím žebříčku.

« Předchozí Další »
1 33 65 66 67 68 69 70 71 96 128
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |