MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

7 faktů o slavných filmech, které jste nevěděli

Několik šokujících informací, které se vám snažili zatajit.

Nejbláznivější gadgets podle Menzone.cz

Srandovní, někdy až přehnaně stupidní, jindy zase milé až kouzelné. Takové jsou gadgets výrobky. Ty nejbláznivější z nich jsme si pro vás připravili v následujícím článku. A nezapomeňte, Vánoce se blíží :)

Ponurá neděle - když hudba zabíjí

Před osmdesáti lety vznikla píseň, která se do hudební historie nechvalně zapsala jako píseň sebevrahů. Přečtěte si její příběh.

Když plastickému chirurgovi ujede ruka

Závislí můžete být na mnoha věcech. Lidé, které si můžete prohlédnout níže, se doslava stali závislými na plastických operacích. Bohužel jejich vzhled značně utrpěl opětovnými zásahy plastických chirurgů. Posuďte sami.

Nejlepší sexuální polohy pro muže s malým penisem

Příroda Vás příliš neobdařila? To ovšem rozhodně není důvod k panice. Jak se říká, i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. A víte proč? Nejvíce nervových zakončení je v ženské vagíně umístěno u vchodu do pochvy. To znamená, že délka penisu není rozhodující. Šikovný muž dokáže i s menším nádobíčkem dovést…

Stylová klávesnice do kapsy

Na první pohled není stylová klávesnice S.T.R.I.K.E. ničím výjimečná - bezdrátových klávesnic pro mobily a tablety již existují spousty. Tak v čem tedy spočívá její originalita?

Charles Koch – když miliardy létají vzduchem

Jmění tohoto amerického byznysmena je odhadováno na 36 miliard dolarů, jak uvádí magazín Forbes. Řadí se nejen mezi jedny z nejbohatších lidí světa, ale zároveň i nejvlivnějších. Kdo je vlastně Charles Koch, který 1. listopadu oslavil své 78. narozeniny?

Budete žasnout. Představujeme největší letadlo na světě

Možná jste již obdivovali velká letadla, vedle kterých se člověk cítí úplně bezmocný. Ale spatřili jste již největší letadlo na světě - ukrajinský An-124 Ruslan, které vám svými rozměry vyrazí dech?

Nejděsivější místa na světě

Je libo pár hororových scének? Máte rádi děs a tajemno? Pak budou pro vás tato místa jako stvořená.

Kdo by nechtěl cvičit v takovém prostředí!

Nejlepší fitness video jaké jsem kdy viděla. Podívejte se, jak Michel Gondry a jeho tým vytvořili "svalovou" hudbu pro jednu známou kosmetickou značku.

« Předchozí Další »
1 32 64 65 66 67 68 69 70 71 95 126
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2022 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace