MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Jak správně používat pánskou ochranu?

Důvodem, proč spousta mužů kondom nerada používá, mohou být i obavy z komplikací při nasazování. V současné době se jeho správné nasazování vyučuje už na základní škole, ale v praxi často zaškobrtnou i zkušení. Stačí troška alkoholu nebo nervozita a manipulace s prezervativem se stává obtížnou záležitostí.

5 dobrých důvodů, proč randit se svobodnou matkou

Řada mužů se vyhýbá pozvat na rande svobodnou matku, neboť stále přetrvávají některé mylné představy, že tyto ženy hledají pouze nového tátu pro své děti. Ve skutečnosti randění se svobodnou matkou má své nesporné výhody. Jaké to jsou?

TOP 5 nejnechutnějších pokrmů světa

Proti gustu žádný dišputát, avšak vše by mělo mít své hranice. V následujícím článku se podíváme na pět nejnechutnějších pokrmů na světě a věřte, že na jídlo ze školní jídelny budete ještě s radostí vzpomínat.

Fenomén jménem Gangnam Style a Psy

Singl Gangnam Style jihokorejského rappera Psy se stal nejsledovanějším klipem v žánru K-pop na Youtube. Poprvé se objevil 15. července 2012 a v říjnu téhož roku již měl 410 miliónů zhlédnutí. V prosinci 2012 překonal hranici jedné miliardy (to se nikomu jinému nepovedlo). Slušný úspěch, nemyslíte?…

Jak u ženy poznat předstíraný orgasmus

Projevy těla u orgasmu jsou u každého jiné, což je nejspíše důvodem toho, že téměř všichni muži nerozpoznají, když žena orgasmus předstírá. Přesto jsou určité aspekty stejné, a ty bychom vám chtěli představit.

Celebrity a první sex

Zajímá vás, kdo přišel o panictví již v osmi letech? Která celebrita se nechávala ráda řezat, nebo kdo se zapletl se synovcem Michaela Jacksona?

Jak poznat, že muž přestává být přitažlivý

Láska je zpočátku založena na chemii, která v průběhu vztahu pomalu vyprchává. Pokud se oba jedinci nesnaží, vyprchá až do bodu nula. Jak tomu předejít a zůstat po celou dobu pro svůj protějšek přitažlivý?

Celebrity mluví. A my se bavíme

Nikdo není bezchybný. Některé celebrity tak sice byly obdařeny pěknou tváří, hlasem jako zvon nebo schopností trefit se do míče, ale jinak už jsou - mírně řečeno - tak trochu hloupé. Jaké jsou výroky některých z nejlepších hláškařů?

Nejoblíbenější sexuální polohy

Ačkoliv by člověk v dnešní liberální společnosti čekal, že mezi nejoblíbenější polohy budou patřit co možná nejzajímavější polohy z Kámasútry, opak je pravdou. Ty nejoblíbenější sexuální polohy jsou totiž spíše tradiční a dávno zažité. Alespoň u nás, Američanů a Němců, kde probíhaly podobné výzkumy. Jak dopadly?

Webové stránky, díky kterým si budete připadat chytřejší

Internet je prakticky neomezený zdroj informací, na což snadno zapomínáme. Řada z nás brouzdá po internetu pročítáním článků ze šoubyznysu, popřípadě tráví hodiny hraním her. Víte však, že můžete objevit řadu webových stránek, díky kterým se můžete stát expertem v jakékoliv oblasti? A nejlepší na tom je, že jsou…

« Předchozí Další »
1 32 64 65 66 67 68 69 70 95 126
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2021 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace