MENU - zobrazit / skrýt

Nejhorší věznice světa

Ve většině států na světě si odsouzenci stěžují na nedůstojné podmínky a nelidské zacházení. To ale asi nemusí pobývat ve věznicích, které jsou označovaný jako nejhorší žaláře světa. Proč tomu tak je?

Konečně můžete dát Ferrari ŠACH-MAT!

Hrajete šachy? Pak ve vaší sbírce nesmí chybět zcela ojediněla a naprosto dokonalá šachová souprava nesoucí punc legendární italské značky Ferrari.

Jakým způsobem nejlépe nažhavit ženu?

Dostat ženu do nálady může být často oříšek. Jistě každý muž ví, kde se nachází místa na ženském těle, která jsou nejčastěji mužským pohlavím prozkoumávána. Ale málokterý muž si uvědomuje, že místa zakončená největším počtem nervových zakončení nejsou u většiny žen pouze na prsou, vagíně, či zadečku. A právě…

Dieter Schwarz – supermarketový magnát

Jmění Dietera Schwarze je odhadováno na 21 miliard dolarů a je třeba podotknout, že neustále roste. Čemu za něj vděčí? Obchodním řetězcům Kaufland a Lidl.

Japonci prodávávají černé cheesburgery. Proboha proč?

Chyba tisku, nebo se prostě Japonci zbláznili? Majitel japonského rychlého občerstvení Burger King se rozhodl nabízet svým zákazníkům nový originální typ cheeseburgeru, který snad každého překvapí svou bizardní barvou. O tomto zvláštním způsobu zviditelnění, kdy prodejci budou nabízet nejen černou housku, ale i…

Nástrahy cizího jazyka

Jak může být angličtina zrádná, se přesvědčíte v přiloženém videu. To zachycuje, jak složité je požádat o vidličku nebo o dva tousty v restauraci.

Nejzajímavější momentky ze Street View

Street View je skvělá aplikace, díky níž můžete procestovat takřka celý svět. Některé snímky pořízené fotografy ale absolutně nedávají smysl… Nebo se na nich zkrátka výborně podařilo načasování. Podívejte se na ty nejzajímavější z nich.

Chodíme spolu?

Pět znamení, podle kterých si ona myslí, že tvoříte oficiální pár.

Jak se parkuje malý nakladač

Jistě není pochyb o tom, že řidiči stavebních strojů se za léta praxe s nimi naučí ledacos. Svědčí o tom i následující video, kde řidič malého stavebního nakladče jasně ukáže svůj um. To prostě nemá chybu!

TOP 20 otázek: Neuvěříte, na co se lidé ptají Google

Google je mocným vyhledávácím nástrojem naší doby a existuje jen málokterá otázka, na níž by nedokázal odpovědět. Některé z dotazů, které mu byly za celou historii jeho používání položeny, jsou ale opravdu divné… Tady je výběr těch nejpovedenějších!

« Předchozí Další »
1 33 57 58 59 60 61 62 63 66 98 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE