MENU - zobrazit / skrýt

5 věcí, které je lepší v sexu nezkoušet


Toužíte si okořenit váš sexuální život? Uvažovali jste o romantickém milování na pláži při západu slunce, jak to znáte z filmů, či rannímu sexu ve sprše? Ne každá teorie se může převést do praxe.

1) Sex před zrcadlem

Už jenom ta představa na nahá těla vás dvou ve vás vzbuzuje chtíč. Jaká je však realita? Řada lidí se ve skutečnosti spíše soustředí na to, jak u toho vypadají, začnou hodnotit svou postavu (a litovat, proč přestali chodit do posilovny) a kouzlo se z nenadání rozplyne. Především ženy jsou k sobě dosti kritické a jen málokterá si dokáže sex před zrcadlem skutečně vychutnat.

2) Sex ve sprše

Ve filmu vypadá sexy, ovšem realita už poněkud pokulhává. Nemluvě o tom, že většina z nás nedisponuje příliš velkým prostorem ve sprše, další otázkou je, jakou zvolit pozici. Pozor! Hrozí vysoké riziko uklouznutí a případného zranění. A vysvětlujte to potom v nemocnici.

3) Masážní oleje a jiné olejíčky

Další klasická fantazie, především u těch, kteří zažili profesionální masáž. Uvolníte se, navíc se vaše tělo bude krásně lesknout a vonět. Zní to lákavě? Opak je pravdou. Ve skutečnosti si budete připadat, jako byste právě vyšli ze sauny, zpocení, navíc masážní olej nechutná příliš dobře. A také nebudete mít nouzi o prapodivné zvuky, které budou vydávat vaše těla při každém pohybu.

4) Sex na pláži

Jedná z nejklasičtějších fantazií. Dokonce po ní pojmenovali i kokteil. Představa je to krásná, realita už poněkud jiná. A na vině je písek. Ten se dostane kamkoliv a tím myslíme opravdu KAMKOLIV.

 

 

5) Čokoláda

Mám kamaráda. Říkejme mu třeba Petr (jeho skutečné jméno je Petr). Ten miluje sex a čokoládu a jednoho dne se rozhodl tyto dvě věci skloubit. Přemluvil k tomu i svou přítelkyni. Ten den koupil skleničku čokoládové polevy. Noc proběhla víceméně podle jejich představ, až na to, že druhý den byli převezeni do nemocnice s podezřením na otravu po snězení prošlé čokolády.

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE