Jak dopřát partnerce ten nejlepší orální sex


Miluje vaše partnerka orální sex? Tak jí při něm dopřejte ještě větší vášeň a rozkoš. Prozradíme, jak jí totálně dostat do varu a zároveň si u ní dost šplhnete. Tak jdeme na to!

Orální sex je u lidí stále více oblíbený. Ať už jde o uspokojování muže nebo ženy, je dobré znát rady a tipy, jak svého protějška přivést k co nejlepšímu orgasmu. Dnes poradíme, jak vaší partnerce dopřát ten nejlepší orálek.

Předehra

Ta bezpodmínečně musí být. Chápeme, že ne každý je na to zvědavý, ale vy potřebujete dostat partnerku do toho ideálního rozpoložení. Líbání a lízání suchých partií asi nebude pro partnerku to nejpříjemnější. Takže začněte s laskáním třeba na krku a postupně sjíždějte níž a níž, k pupíku, pak na vnitřní část stehen a nakonec se dostaňte na klitoris a stydké pysky.

Práce s jazykem

Teď už do práce zapojte i váš jazyk. Nechte vést svou fantazii, poslouchejte hlas partnerky v okamžiku, kdy pracujete v určitém bodě. Třeba právě tam jí to nejvíce vzrušuje, tak se v tomto místě chvíli zdržte. Plochou celého jazyka můžet olizovat i stydké pysky a klitoris. U něj pak můžete přejít na rychlejší dráždění jen špičkou jazyka.

Jak správně dráždit klitoris

Pro někoho velice snadné a k nepochopení, jak si někdo nemůže poradit s klitorisem. Jiní ale chtějí znát přesnou a tu nejlepší techniku, hlavně kde a jak začít a jak dál postupovat.

Klitoris začněte jemně dráždit na jeho vrchní straně jazykem. Postupně můžete zapojit i prsty a krouživými pohyby jej masírovat. Pokud se vám zda vagína suchá, použijte sliny nebo lubrikační gely, které se dnes již dělají speciálně pro orální sex s příchutěmi. Aby vám jazyk neustálým kmitáním nezdřevnatěl, můžete zapojit ústa, klitoris do nich jemně chytnout a tzv. sát. Tady už se může pomalu a jistě vaše partnerka dostat do té správnbě fáze těsně před orgasmem. Pokud máte pocit, že je to to pravé a blíží se její vyvrcholení, nepřestávajte, opět zapojte jazyk a zrychlete v daném místě frekvenci.

Na co při orálním sexu nezapomenout

- poslouchejte její reakce, je-li sténání postupně hlasitější a máte pocit, že jste na správném místě, pokračujte

- neváhejte použít i sexuální pomůcky, případně pracujte s kostkou ledu nebo něčím teplým

- střídejte techniky

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |