10 tipů pro lepší sex


Nikdy Vám neuteče težkej den v práci tak rychle, jako když máte příslib dobrýho sexu na večer. Abyste ho udrželi nevšedním a zábavným, měli byste zkusit pár nových triků v posteli. Jinak se váš sex stane nudnou rutinou.

 

Ať už to je o kontrole vaší předčasné ejakulace, nebo zintezivnění jejího prožitku ze sexu, těchto 10 bodů vás dovede k lepšímu sexu s vaší přítelkyní.

 1. Zbavte ji smyslů

Víte jak se říká, že slepota zintezivňuje smysly, jako sluch a hmat? Mozek potom přesměruje víc energie na ostatní smysly, a ty jsou pak daleko více přesnější.

Použijte tento efekt na svoji partnerku, zavažte ji oči například šátkem. To zvýší vnímání jejich dalších smyslů a odblokuje rušivé dojmy. S tím když jí "zbavíte" smyslu vidět, tak její mozek bude volný k vnímaní všech ostatních erotických a smyslných vjemů až jí půjde mráz po zádech. Bude to impulz k lepšímu sexu pro vás oba.

2. Používejte vibrátor

Mnoho žen vlastní vibrátor. Používejte ho s ní. Přejíždějte vibrátorem přes její klitoris během předehry a soulože, zatím co se dotýkáte jejich ňader rukama a ústy. Neměla by pomáhat, ale cítit vzrušení po celém těle.

3. Vzájemná masáž

Smyslné a erotické dotyky jsou nejlepším druhem předehry. Kupte vonné svíčky, masážní oleje nebo krémy a navoďte atmosféru. Po tom co vyjde ze sprchy, ji položte na postel, bříškem dolů, a dopřejte jí jemnou masáž, věnujte speciální péči každé části jejího těla, jemně ji masírujte okolo intimních partií. Můžete masírovat její záda, chodidla nebo celé tělo. Nezapomeňte masáž ukončit včas aby nezačala relaxovat příliš. Váš úkol je ji udržet nažhavenou.

4. Hrajte role

Jestli se chcete obléknout jako doktor s ní jako sexy sestřičkou, nebo předstírat že jste někdo jiný bez kostýmů, může to být nesmírně uvolňující opustit svou identitu na hodinu nebo víc.

Tady je malá hra, která věci trochu okoření: Říkejte jí jiným jménem a předstírejte že jste někdo úplně cizí. Ale dejte situaci věrohodný příběh. Například: ona je tanečnice na cestě do taneční školy ale, zastihne ji obrovská sněhová bouře. Vy budete tak hodný že jí nabídnete místo a teplou postel, kde bouři přečkat. Pak ji pomalu budete svádět. Záleží na vaší fantazii, zapojte se do toho oba.

5. Mluvte sprostě

Proces svádění a předehry může začít už před tím, aniž by jste se jí dotknul. Zasejte semínka sexu slovy. Řekněte jí co s ní chcete dělat, než to uděláte.Tohle je dobrý způsob jak otestovat nové nápady, které máte ještě před tím než je uskutečníte. Pošeptejte ji to přímo do ucha, uvolněným hlasem.

6. Vyzkoušejte nové pozice

Kdy jste s ní měl naposled sex na židli? Vyzkoušejte nějaké neobvyklé, nevšední pozice. Není to všechno jen o misionářské poloze, poloze zezadu nebo když je ona nahoře. Je tady milion a jedna pozice k vyzkoušení. Ve skutečnosti je můžete vymýšlet vy. Jen najděte novou cestu pro váš penis do její vagíny. Kupte si Kamasutru, a najděte si svoje sexuální pozice.

7. Cvičte před sexem

Lidé se obvykle po cvičení i pár hodin po něm cítí lépe a jsou se sebou spokojení. Váš mozek stále plave v endorfinech a svaly vás bolí. Není nic lepšího než si užít sex po znovuzískání sebevědomí a po uvolnění veškeré psychické energie a stresu.

Dejte si nejméně hodinku odpočinku po tréningu, než na to skočíte. Řekněme že až po 30 minutách běhu přijdete domů, dejte si sprchu a relaxujte v ručníku. Pak jí dopřejte pár skvělých chvilek.

8. Mluvte o svých sexuálních touhách

Představujte si svou přítelkyni nebo ženu v různých sexuálních situacích, může vás to neuvěřitelně vzrušit a vést k lepšímu sexu. Nechte ji, ať vám řekne všechny svoje sexuální fantazie z první ruky. Nechte jí popsat jak si chce užít sex během její pauzy na oběd, a nebo v autě na parkovišti jako ve filmu.

Mluvit o sexu znamená naplnit svoje sexuální fantazie verbálně. Přeneste například do své představy jinou ženu, buďte si jisti že se zvýší vaše touha po partnerce.

9. Mr. Předčasný pod kontrolou

Jestli-že nevydržíte tak dlouho jak by jste rádi, zkuste nosit kondom (pokud ho ještě nenosíte) nebo zkuste zaměřit svou mysl na ne-sexuální myšlenky.

Další taktikou ,kterou můžete vyzkoušet na ní je orální sex, ale nenechat ji udělat orální sex vám. Pokud ucítíte během sexu, že už jste připraven a vaše slečna ještě ne, neváhejte přestat a dopřejte jí orální potěšení. Touto cestou můžete budovat svojí výdrž a nastartovat se k tomu, že jí přivedete k úžasnému orgasmu.

10. Najít & stimulovat G-bod

Magický G-bod není jen věc z příběhů. Je skutečný, ale je velmi obtížné ho stimulovat penisem správným způsobem. Ženu doženete k šílenství, když ho najdete a pomocí svých prstů stimulujete.

Jak na to: Leží naproti vám. Vložte dva prsty do její vagíny a ohněte je jako by jste ukazoval "pojď blíž". Výrůstek asi 5 cm uvnitř její vagíny je G-bod. Gratulujeme právě jste našel to co 90% mužů ne. Masírujte tento malý výrůstek velikosti malé fazole a sledujte její reakce. Jestli to děláte správně, měl by se zvětšit a zpevnit. Některé ženy to milují, jiné říkají že je to nepříjemně citlivé. Buďte citlivý a vnímavý, dělejte to pomalu a jemně.

Dostaňte se na vyšší úroveň

Chce to trochu představivosti, aby jste udržel sex se svojí partnerkou nevšední a zábavný. Buďte jako objevitel, potřebujete neustále dobývat nová území a objevovat nová teritoria pro úžasný sex.

Výše uvedené návrhy by vám měly pomoct zamezit tomu, aby se váš sexuální prožitek snížil na minimum.  Pokud chcete další rady a tipy, přečtěte si náš článek na téma Jak uspokojit partnerku

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |