Zvětšení penisu je řešitelné. Víte, jak na to?


Stále více mužů laboruje nad tím, jak dodat své chloubě patřičné rozměry, díky kterým by se zlepšila nejen sexuální aktivita, ale také sebevědomoví. Na zvětšení penisu dnes existuje řada přípravků a různých cviků, jež vám v následujících řádcích představíme. Pokud chcete mít větší penis, čtěte dál.

Nejvíce dostává mužské svědomí na frak v okamžiku, kdy žena dotyčnému muži oznámí, že jeho výbava nestojí za nic. A to doslova! I díky psychickému bloku jde sexuální aktivita prudce dolů a jedinec začíná řešit, jak efektivně zvětšit penis. Ale nemusí to být zrovna podnět od ženy, aby muž nepřemýšlel nad tím, jak svou chloubu ještě vylepšit i přesto, že rozměry jeho přírození jsou více než průměrné. I když se udává, že průměrná délka stopořeného penisu je v rozmezí 11,6 až 15,3 cm, mužské populaci to prostě někdy nestačí, a tak vyhledávají další různé prostředky a rady, jak dosáhnout svého cíle. Způsobů je hned několik.

Prášky na zvětšení penisu

Na trhu je k dostání řada tablet a doplňků stravy, které mají za úkol prodloužit penis. Názory na tento způsob prodloužení penisu se různí, ale nejlepší je vše vyzkoušet a udělat si vlastní názor. Jednou z možností jsou například 100% přírodní tablety Vimax pills.

Zkuste certifikované pomůcky

Lepší erekce lze dosáhnout i řadou certifikovaných pomůcek, jež jsou k dostání v různých sexshopech nebo na internetu. I tyto pomůcky mají jediný cíl – zvětšit a zlepšit penis a zefektivnit jeho funkčnost. Výběr je široký, můžete vyzkoušet vakuovou pumpu, natahovače penisu nebo kroužky na penis. Všechny tyto varianty mají cenové rozpětí od 150 Kč až po 4 000 Kč.

Cviky na zvětšení penisu

Je to tak! Pokud chcete ušetřit finance, zbytečně se neládovat podpůrnými prášky a na penis si nenavlékat žádné kýčovité pomůcky, řešením jsou i účinné cviky na zvětšení penisu, které zvládne každý. Jmenovitě můžeme doporučit tzv. Kegelovy cviky nebo Jelqing. Princip spočívá v posilování svalstva pánevního dna nebo v případě Jelqingu na lepší prokrvení penisu a zlepšení erekce. Tyto cviky je potřeba provádět pravidelně, připravte se tedy na časovou náročnost. Efekt je viditelný po několika měsících, ale klidně to může být i delší doba.

O dalším způsobu zvětšení penisu mnoho lidí neví, respektive, pod tíhou masivních reklamních kampaní na různé tablety, prášky a zlepšováky, si málokdo vzpomene na to, že penis se dá zvětšit i vizuální formou. Jste obézní a na úkor vašich proporcí se vám zdá penis malý? Zhubněte. Necháváte svůj penis obrostlý chlupy, jednoduše vezměte do ruky holící strojek nebo žiletku a úplně se oholte.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |