MENU - zobrazit / skrýt

Ženský superorgasmus


Některé ženy dosahují orgasmu lépe, jiné zase hůře a některé vůbec. Vždy však existuje prostor ke zlepšení a to i u takové události, jako je orgasmus. Pomoci vám v tom mohou některé rady, tipy a poznatky shrnuté v následujícím článku. Pánové, i vy dávejte pozor!

Sebepoznání je matkou orgasmu

Aby žena mohla dosáhnout co největšího orgasmu, je důležité, aby znala sama sebe, což znamená, že musí vědět, co ji nejvíce vzrušuje. Lidově řečeno, co ji dokáže dostat do ráže. Sem mohou patřit erotické filmy, převleky za pokojskou, vůně, chutě a podobně. Proti gustu žádný dišputát. Dokážete-li se pořádně vzrušit, bude pro vás jednodušší dosáhnout gigantických orgasmů a pomoci vám v tomto směru může samozřejmě i váš přítel.

Čím větší, tím lepší

To samé platí i pro dráždění, kdy by si každá žena měla zkusit zjistit, co na ni funguje nejlépe. Někomu se líbí dráždění bezprostředního okolí klitorisu, někomu jeho velmi intenzivní stimulace a někomu zase něžné a lehké doteky. Zjištění nejpříjemnějších podnětů za využití autoerotiky ideálně s vibrátorem dokáže vyřešit problémy s dosažením orgasmu.


Jen kvalitním tréninkem docílíte maximálního uspokojení. Foto: foter.com

Ze sexu bychom vždy měli chtít vytěžit maximum a dosáhnout tak co nejlepšího superorgasmického turboorgasmu. Některé ženy mají dokonce velké množství poševního sekretu a dochází u nich k jevu zvanému ženská ejakulace. Ani tohoto bychom se neměli bát, je to naprosto normální záležitostí. V Kanadě se svého času staly hitem kurzy, kde se vyučovaly orgasmy. Jejich kouzlo spočívalo v tréninku svěračů, který se dá provádět při prakticky jakékoliv příležitosti. Kegelové cviky jsou jedním z prvků, jak posílit pánevní dno. Ačkoliv se tato technika cvičení doporučuje spíše mužům, i ženy mají s tímto tréninkem zkušenosti a je to určitě další vhodný způsob, jak docílit superorgasmu.

Zdroj foto: facebook

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE