Několik erotických zajímavostí


Není stát jako stát. Zvyky a národní řády se v jednotlivých státech liší. Nejinak tomu je i v tématice týkající se sexu a věcí kolem něj. Co se v určitých státech smí praktikovat a naopak, jaké tresty hrozí při porušení nařízení?

1. V Libanonu je mužům dovoleno mít sex se zvířaty, ale musí to být samičky. Sex se zvířetem mužského pohlaví může být trestán i smrtí.

2. V Bahrajnu je lékaři (muži) dovoleno vyšetřovat ženské genitálie, ale nesmí na ně koukat přímo. Je mu dovoleno sledovat pouze jejich odraz v zrcadle.

3. Muslimové se nesmí přímo dívat na genitálie mrtvoly. Toto nařízení se vztahuje i na zaměstnance pohřební služby. Pohlavní orgány zemřelého musí být neustále zakryty cihlou nebo kusem dřeva.

4. Trest za masturbaci v Indonésii je stětí hlavy.

5. V Hong Kongu může podvedená žena zabít svého cizoložnického manžela, musí to ale udělat holýma rukama. Oproti tomu jeho milenka může být zabita jakýmkoli způsobem.

6. V Guamu jsou muži se zvláštním povoláním - objíždějí venkov a deflorují mladé panny, které jim za svůj první sexuální zážitek dokonce platí. Důvodem je zákon, podle kterého se panny nesmějí vdávat.

7. V anglickém Liverpoolu je prodavačkám dovoleno chodit nahoře bez, ale pouze v obchodech se zaměřením na tropické rybičky.

8. V Kolumbijském Cali je ženě dovoleno mít sex pouze se svým mužem a když je to poprvé, musí to být v pokoji, kde je přítomná její matka jako svědek celého aktu.

9. V Marylandu jsou ilegální automaty na kondomy. Zákonem je povoleno umístit je pouze "na místa, kde je alkohol prodáván ke konzumaci tamtéž."

10. V bolivijském Santa Cruz je pro muže ilegální mít sex s ženou a její dcerou zároveň.

Zdroj foto: Facebook, Text: www.zasmejse.cz

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |