Umíte si správně holit svoje nádobíčko?


Umíte si správně holit svoje nádobíčko?

Zdroj: pixabay.com

Dnes už má chlupaté přirození málokdo. Ostatně, pokud chcete, aby se mu partnerka věnovala ústy a aby se stejně věnovala i oblasti okolo varlat, musíte je oholit. Zní to jednoduše, ale má to svá úskalí. Ať už je to vyrážka a nebo vážnější řezná rána.

 

Na penisu mnoho porostu není, horší je to všechno kolem a pro nezkušeného může pokus o zbavení se srsti skončit nepříjemnostmi. Věděli jste, že dokonce tento proces má svůj název? Je to manscaping.

Takže, důležité rande nebo chvilka je před vámi a chcete své vyvolené připravit co nejpříjemnější pole působnosti. Zamkněte se v koupelně a vyhraďte si na ceremoniál hodně času. K ruce si připravte malý pár nůžek, holicí strojek (elektrický nebo ruční) a krém na holení, pokud ho budete chtít použít - změkčuje to, čeho se chcete zbavit. Předem zkontrolujte, že vaše ostří je skutečně ostré. Čím ostřejší břity, tím lepší a bezpečnější řez. Ostatně, na pomoc si můžete přizvat i zrcadlo, v jehož odraze poznáte svůj pytlík i z jiného úhlu… Nůžkami zkraťte delší porost (za delší se rozumí cokoli nad centimetr) a dejte se do díla.

Důležitá je teplota. Půjde to lépe, pokud varlata ochladíte. To pomůže zajistit utahování šourku, čímž se celý proces kosmetické úpravy usnadní. Můžete také použít krém na holení – vychlazený z ledničky. Uvidíte, že když ho na pár minut dáte k ledu, manipulace s ním vás bude bavit!

A nyní je na čase určit polohu a směr. Sedněte si na okraj vany a použijte volnou ruku tak, abyste natáhli kůži a byli schopní udržet ji napnutou po delší dobu. Pak holte chloupky s pomocí tahů po směru jejich růstu. V případě, že zvolíte protisměr, sice budou vaše varlata upravená dokonaleji, ale koledujete si o zarůstání chloupků. Následně spláchněte všechno od pěny po porost a přejeďte po varlatech prsty. Je možné, že najdete oblasti, které se vám nebudou zdát. Napněte pokožku a dolaďte to.

Pytlík oholen a přichází neméně důležitá část procesu. Bezprostředně po konečném opláchnutí rozkroku naneste do svých dlaní pár kapek vody po holení a intimní místa poplácejte. Tím danou oblast zklidníte, ulevíte případnému svědění a předejdete pupínkům.

Zdroj: prochlapy.cz

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |