Ženy podstupují plastiku bodu G. Co to znamená pro muže?


Plastika bodu G je mezi ženami novým trendem. Více si užít sexuální hrátky je hlavním důvodem, proč podstupují tento bolestivý zákrok. Výsledek za to zřejmě stojí.

Ve světě plastiku bodu G podstoupilo kolem 2 000 žen. U nás se zatím tento zákrok neuskutečnil, to je pro muže dobré znamení, protože v milostných hrátkách konají svoji práci velmi dobře. Je zbytečné podstoupit plastiku bodu G, pokud se dokážete vzrušit i na sedle jízdního kola. Jsou však ženy, které zkusily snad všechny možné způsoby (určitě mezi ně nebude patřit Britka s třemi sty orgasmy za den) a vzrušení, případně vyvrocholení žádné. V takových situacích je plastiku bodu G jednou z možností, jak si konečně užívat milostný život všemi doušky.

Operace přijde na dvanáct tisíc korun a ambulantní výkon probíhá v lokální anestezii, kdy se kolagen či jiná výplň injekcí vpraví do ženského bodu G. Dojde tak k posílení a zvětšení citlivosti této oblasti. Není to však napořád, po nějakém čase citlivost odezní a zákrok by se měl opakovat znova. Pro muže neznamná plastika bodu G prakticky nic. Horší by to bylo v okamžiku, kdy by naše mrštné jazýčky, prstíčky a penis nestačil na vzrušení ženy a ona se musela obrátit na lékařské odborníky. V tom případě neklesejte na mysli, otevřete literaturu, zasurfujte na interentu a najděte způsoby, jak ženu vážně dostat do takové vášně, na kterou jen tak nezapomene.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |