Pánské přirození je kratší a kratší. Kdo za to může?


Další studie nás muže bombarduje zprávami o tom, že se naše chlouba rok od roku zkracuje. Co je toho příčinou a jak na tom budeme za několik desítek let?

Italští vědci nám ke konci roku nenadělili příliš dobré zprávy. Podle jejich studií se nám za posledních 50 let délka penisu zmenšila o 10 procent a na nějaké zlepšení to rozhodně nevypadá. Za zmenšování naší chlouby si více méně můžeme sami. Kouření, alkohol, stres či obezita mají nepříznivý dopad na náš penis. Mimo to má negativní vliv také ovzduší a v neposlední řadě proces stárnutí, což ale nemůžeme nějak ovlivnit.

Z průměru brzy podprůměr

Doteď se většina z nás mohla chlubit průměrnou velikostí 15,89 centimetrů, jenže za 50 až 70 let se může délka zmenšit až o 2,5 centimetrů. Faktory, které náš penis ohrožují, jsme si řekli v předešlém odstavci, ale tím hlavním problémem jsou fyziologické procesy, kdy dochází ke špatnému prokrvení přirození a ucpávání tepen v pyji.

Na řadu přijdou prodlužovadla

Nejhroší scénář, kterého se můžeme dožít je ten, že si budeme muset na penis navlékat různá prodlužovadla a pomůcky, díky kterým ženu uspokojíme. Dva centimetry úbytku na délce hold budou znát a pořekadlo, že s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo nemusíte pochodit u všech žen. Kromě prodlužovadel existují i krémy a tablety na zvětšení penisu, ovšem, díru do světa s tím asi ještě nikdo neudělal. Nezbývá, než vzít věci pevně do rukou a zkoušet, testovat a posilovat penis, dokud to ještě jde.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |