Co si představit pod pojmem chytrý kondom?


Možná již brzy navlékneme první chytrý kondom, který detekuje pohlavní choroby. Na jeho přípravě však nepracoval vědecký tým několika univerzit nebo koncilium lékařů. Budete se divit, ale chytrý kondom vynalezli tři "náctiletí" studenti.
 

Nebudeme vás zde poučovat o tom, proč byste měli při sexu (hlavně při tom nárazovým) používat kondom. Všichni víte, jaké pohlavní nemoci hrozí a jaké to pak má následky. A právě proto píšeme tento článek, protože je na světě zřejmě první chytrá šprcka. K údivu všech jí nevynalezl tým odborníků, který už za svůj život měl řadu zkušeností s kondomem a tak je logické, že má z čeho vycházet, ale světe div se, chytrý kondom vynalezli náctiletí.

Kondom, který zjistí druh pohlavní nemoci

Jmenovitě jde o Muaze Nawaze, Daanyaala Aliho a Chiraga Shaha z londýnské Isaac Newton Academy, kteří se do soutěže mladých vynálezců přihlásili s prototypem kondomu s označením S.T.EYE. jeho velkou výhodou je to, že dokáže detekovat pohlavní nemoci podle toho, jak se zbarví. Bude-li kondom zářit zeleně, jde o chlamydie, žluté zbarvení bude upozorňovat na herpes. Fialová barva je přisuzována papillomaviru a modrá znamená syfilis. Zajímavé, kdysi jsme vám přinesly článek o fosforově svítících kondomech - to aby byl sex jakýmsi zpestřením. A nyní to parta mladých chlapců dotáhne do fáze, kdy nám svítící kondom hned po sexu řekne, jestli jsme v háji nebo ne. A to se určitě vyplatí - hlavně, když jde o péči dospělých v podání náctiletých hochů.

Zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |