Chcete se dostat na druhé rande? Ptejte se na tyto otázky


Přinášíme vám tři otázky, které vám na prvním rande zajistí vstupenku i na to druhé. Které to jsou? Vztahoví experti sepsali pro vás otázky, díky kterým si zvýšíte šanci na další schůzku. Stačí si jen zapamatovat těchto pár vět a úspěch máte téměř zaručen.

1. Jaká byla tvoje nejlepší dovolená?

Cestování je jedním z témat, které dokáže snadno spojit lidi. Navíc jedná se o neutrální otázku, ne příliš osobní, což je na první rande ideální. Tato otázka snadno odhalí, jestli je objekt vaší touhy naladěn na stejnou vlnu a budete moci v budoucnu vyrazit na dovolenou společně. Miluje neznámé? Ráda zkouší nové věci? Tato otázka to odhalí. Miluje přepychové hotely? Či kempování pod stanem? Pokud se dokáže zasmát zmeškaným letům, jazykovým nedorozuměním na cestách… znamená to, že bude snadno zvládat i jiné překážky v životě, což se určitě cení.

2. Pokud bys měla zítra volno, co bys dělala?

Jasně, pokud dělá od rána do večera, asi těžko si najde čas na koníčky nebo věci, které by ráda dělala. Pokud se tedy zeptáte na to, co dělá ve svém volném čase, nic moc vám to o dané ženě nevypoví. Zeptejte se však, co by dělala, kdyby měla zítra volno. To vám odhalí, jestli je to typ člověka, který si rád pospí, zajde si na dlouhý oběd s kamarádkami nebo se rozhodne vyrazit na neplánovaný výlet. Jen tak odhalíte, jaká ve skutečnosti je a co ji baví.

((SIMILAR))

3. Máš domácího mazlíčka?

Tato otázka vás může zavést na různá témata, například k příběhům z jejího dětství nebo nějaké vtipné příhody se zvířaty. Pokud si plánujete pořízení domácího mazlíčka či už nějakého máte, tady odhalíte, jestli má cenu s vaším rande pokračovat. Navíc domácí mazlíčci se často připodobňují k dětem. Touto otázkou tak nenápadně zjistíte, jestli žena sedící před vámi vůbec stojí o rodinu.

 

zdroj foto: flickr.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |